به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت؛حجت السلام و المسلمین رمضانی یکی از نمایندگان مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری در مراسم بزرگداشت سردار شهید حاج علی گلستانی  ومحسن گلستانی و باقرآقایی زاده دررشت گفت : شهیدان باپیروی از امام حسین (ع)تا آخرین نفس برای سربلندی ایران اسلامی جنگیدندو در این راه به شهادت رسیدند.

وی افزود: ایثارگری ها و تلاش های شهدا برای امنیت در کشور و حفظ ارزش های انقلاب اسلامی ستودنی است و جوانان باید قدر این شهادت ها را بدانند و از آنها الگو بگیرند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری بااشاره به تلاش های دشمنان انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف بویژه جنگ رسانه ای تصریح کرد:دشمنانی که در هشت سال دفاع مقدس نتوانستند با انقلاب مبارزه کنند هم اکنون با استفاده از ماهواره ها ،فضای مجازی و جنگ رسانه ای توطئه های خود را دنبال می کنند.

در این مراسم که جمعی از مسئولان و خانواده های شهدا حضور داشتند، یکی از مداحان یاد وخاطره شهدای والامقام بویژه شهیدان گلستانی و اقایی زاده را گرامی داشتند .

سردار شهید حاج علی گلستانی در سال ۶۵در عملیات کربلای ۲در منطقه حاج عمران به شهادت رسیده بودو شهیدان محسن گلستانی و باقر آقای زاده در سال ۶۳در مریوان به شهادت رسیده بودند.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
Load More By 
Load More In شهید
نظرات خود را به آدرس (info@shohadaharam.ir) ایمیل بزنید

بررسی

تلاش کاخ سفید برای منحرف کردن اذهام از جنایت‌های عربستان با فضاسازی جدید علیه ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، ع…