خانه / داعش / اسارت دهها تروریست گروهک داعش در مرکز سوریه

اسارت دهها تروریست گروهک داعش در مرکز سوریه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صاحب نیوز؛ نیروهای سوری و مقاومت مستقر در مرکز سوریه توانستند گروهی از تروریست ها را که قصد فرار به مناطق شمالی کشور را دارند،اسیر کنند.

منابع میدانی اعلام کردند: گروهی از عناصر تروریستی داعش مستقر در منطقه 《وادی العذیب》 واقع در شرق شهر سلمیه در استان حماه قصد داشتند منطقه را ترک کنند و به سمت استان ادلب متواری شوند که توسط نیروهای مقاومت شناسایی شدند.
نیروهای جبهه مقاومت بعد از شناسایی تروریست ها، در منطقه ای از مسیر مشخص شده کمین کردند و منتظر نزدیک شدن تروریست ها شدند.
سپس نیروها با نزدیک شدن تروریست ها به منطقه، به سمت آن ها یورش بردند و شماری را به هلاکت رساندند.
منابع سوی اعلام کردند: نیروهای مقاومت در این عملیات همچنین توانستند ۲۵ تروریست داعش را به اسارت خود درآوردند و مقادیر زیادی تجهیزات نظامی وابسته به آن ها را به غنیمت بگیرند.
بر اساس اطلاعات منتشر شده، تروریست های داعش به دلیل عملیات گسترده محور مقاومت در مرکز سوریه قصد داشتند از منطقه متواری شوند و خود را به شمال کشور یعنی استان ادلب برسانند.
نیروهای محور مقاومت طی یک ماه اخیر موفق شدند با چند عملیات دقیق، منطقه وسیعی از مرکز سوریه به مساحت سه هزار کیلومتر مربع از مرکز کشور را که تحت اشغال داعش بود را به محاصره خود دربیاورند.
نیروهای مقاومت طی چند روز گذشته موفق شدند حدود دو هزار کیلومتر مربع از این مساحت محاصره شده را به طور کامل آزاد کنند و ده ها تروریست داعش را به هلاکت برسانند.

x

حتما ببینید

افزایش شانش نخست وزیری العبادی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از «شیعه نیوز»، روزنامه «العربی ...