خانه / اخبار / فرهنگ عاشورا با مدافعان حرم در سراسر دنیا حاکم می شود

فرهنگ عاشورا با مدافعان حرم در سراسر دنیا حاکم می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،آیت الله عبدالنبی نمازی، در آیین اهدای پرچم حضرت ابالفضل العباس علیه السلام ازسوی پیرغلامان ابا عبدالله الحسین به خادمان حرم شهید اردهال در قالب یکی از برنامه های جنبی پانزدهمین همایش بین المللی پیرغلامان در مسجد امام صادق علیه السلام این آستان مقدس گفت :حیات داعش با حاکم شدن فرهنگ عاشورا و کربلا رو به اتمام و برگشت آنها به تولیدکنندگانشان در اروپا و آمریکا است.

وی با تاکید بر اینکه اکنون آمریکا و اروپا که خودشان داعش را ایجاد کردند از حیات و تحرک آنها دچار نگرانی شدند.
به گفته وی، امام حسین علیه السلام سرمایه و عزت و اقتدار این دین و مردم است که همواره در طول تاریخ عامل نجات وهدایت بشریت است.

عضو خبرگان رهبری، با اشاره به اینکه امام حسین علیه السلام تمام ثروت و سرمایه و هستی خود را برای خدا فدا واهدا کرد گفت :تمام ملائک آسمان و زمین در شهادت و مصایب سیدالشهدا گریستند.
آیت الله نمازی، امام حسین علیه السلام را محمل نجات و هدایت و رستگاری بشریت دانست و گفت: کربلا صحنه عشقبازی و دلدادگی و بندگی محض اولیا الله و بندگان خاص خدا بود که همواره نور تابنده و علی الدوام هدایتشان دستگیر جستجو کنندگان حقیقت وفطرت است.

شایان ذکر است :مراسم اهدای پرچم توسط کاروان پیر غلامان ابا عبدالله الحسین علیه السلام در قالب یکی از برنامه های جنبی پانزدهمین اجلاس بین المللی پیرغلامان ابا عبدالله الحسین که در اصفهان در حال برگزاری است با مداحی حاج صادق آهنگران و سخنرانی امام جمعه کاشان در مسجد امام صادق علیه السلام در مجاورت حرم حضرت سلطانعلی بن باقر علیه السلام برگزارشد.

 

x

حتما ببینید

ناگفته‌های آزادسازی آخرین پایگاه داعش از زبان جانباز مدافع حرم+فیلم

گروه حماسه و مقاومتباشگاه خبرنگاران پویا؛ دانش‌آموخته کارشناسی مدیریت نظامی دانشگاه امام حسین(علیه‌السلام) و جزو ...