خانه / شهدای مافع حرم / تیپ فاطمیون / «فرمانده حجت» سوژه این ماه «فکه» شد

«فرمانده حجت» سوژه این ماه «فکه» شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا, صد و هفتاد و سومین شماره ماهنامه «فکه» منتشر شد. نقشه راه(اینفوگرافیک بیانات مقاممعظمرهبری), زبان گویای انقلاب اسلامی در شبه قاره هند(درنگی در سیره انقلابی شهید علامه سیدعارف حسین حسینی، رهبر شیعیان پاکستان), بی سروصدا (به مناسبت سالگرد شهادت شهید مجید سیلاوی مسئول عملیات تیپ۳۷نور), به رنگ شهید(مصاحبه با احمد منصوب، هنرمند و نقاش مشهدی), داستان انقلاب ۴(پایان اعتصابات، آغاز اقدامات)پرونده ویژه شهید مدافع حرم، محمدرضا خاوری یکی از فرماندهان دلاور یگان فاطمیون شامل گفتگو با مادر شهید مدافع‌حرم محمدرضاخاوری,  گفت‌وگو با محمدجوادخاوری برادر شهید, واگویه‌های خواهرانه برای برادرم,  شعله‌های سرد(درباره شهید محمدرضاخاوری، از زبان عباسرستمی از رزمندگان تیپ فاطمیون), کان رضا عماد البیت (حوار مع محمدجواد خاوری),أخ الشهید المدافع عن الحرم محمدرضاخاوری, المشاعل البارده حوار مع عباس رستمی أحد مجاهدی لواء فاطمیون, کشتار پیاپی در میانمار بدون یک ثانیه سکوت، جنگ افزار- ژ-۳ و پیشخوان از جمله بخش هایی است که در جدیدترین شماره ماهنامه «فکه» به آن پرداخته شده است.

برپایه این گزارش, مؤسسه فرهنگی هنری جنات فکه فعالیت خود را در سال ۱۳۷۷ با انتشار ماهنامه «فکه» آغاز کرد. در این ماهنامه به زندگینامه و سیره شهدا و مطالب مربوط به انقلاب اسلامی و دوران هشت سال دفاع مقدس به منظور هرچه بیشتر آشنا ساختن اشخاص علاقمند، به خصوص نسل سوم و چهارم انقلاب با مفاهیم ارزشی پرداخته می شود.

درباره basir

دعای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حرم مطهر رضوی : «پروردگارا! همه‌ ما را، زندگی ما و عمر ما را، ختم به خیر بفرما؛ برای این حقیر و هر کسی که علاقه‌مند است، شهادت را به ‌عنوان آخرین پله زندگی ما قرار بده.» نوروز 1396

حتما ببینید

برنامه نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال اعلام شد/رویارویی نساجی مازندران و ذوب‌آهن در هفته شانزدهم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه …