مرمت کتابخانه عمومی شهید بهشتی قاین با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مددی مسئول نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان قاین در گفتگو با نسیم قائن اظهارکرد:مسائل فرهنگی حوزه های گسترده ای دارد وآنچه که ما در اداره کتابخانه های عمومی شهرستان هدف گذاری کرده ایم این است که به دور از حواشی هایی که وقت انسان را می گیرد با موضوع کتاب وکتابخوانی وانتخاب راه درست ودقیق برای ترویج فرهنگ کتابخوانی پیش رویم .

وی افزود: ما معتقدیم که سه عنصرومولفه اصلی کتاب وکتابخوانی  شامل محل استقرار کتابخانه که بایستی کتابخانه در بهترین نقطه شهر یا روستا قرارداشته باشد، فضای مناسب کتابخانه  که بایستی روح بخش ووآرامش بخش وشیک ومنظم باشد وهمچنین منابع ومخزن کتابخانه باید به روز واز یک مخزن غنی برخوردار باشد باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

مددی با اشاره به فضای فعلی کتابخانه شهید بهشتی قاین گفت: با توجه به این که این نهاد در سال ۱۳۷۲بنا شده بود وفضای موجود آن بر اساس یک نقشه قدیمی بود لذایکی از برنامه های ما تغییردر فضای ظاهری کتابخانه بود واین نیاز به زیباسازی داشت.

وی ادامه داد: فضای کتابخانه باید به گونه ای باشد که  رقبت حضور در کتابخانه وفضای کتابخانه ای برای مخاطبین بیشتر شود .

مسئول نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان گفت: در همین راستا از تیرماه امسال کار زیباسازی کتابخانه عمومی قاین آغاز شد .

وی افزود: زیباسازی وبهسازی کتابخانه عمومی قاین  با اعتباری بالغ بر ۱۵۰میلیون تومان از محل اعتبارات شهرستانی واستانی وهم چنین نهاد کتابخانه های عمومی کشور در حال اجراست وامیدواریم ظرف دوماه آینده پروژه تکمیل وبه بهره برداری برسد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن