انهدام باند جعل مدارک و اسناد دولتی در نجف آباد

انهدام باند جعل مدارک و اسناد دولتی در نجف آبادمحمدرضا توکلی در گفت وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان از انهدام باند جعل مدارک و اسناد دولتی در نجف آباد خبرداد و گفت: در پی کشف یک برگ بیمه نامه جعلی موتورسیکلت از فردی به هویت غ. ق. و انتقال نامبرده به کلانتری و پیگیری موضوع دستور بازرسی و تفتیش از منزل متهم و همدستان احتمالی وی صادر شد.

وی افزود: با شناسایی منزل و بازرسی از آن با رعایت موازین شرعی و قانونی اسناد و مدارک مختلفی از جمله: کارت مشخصات موتورسیکلت، انواع بیمه نامه شخص ثالث موتورسیکلت، مهر ژلاتینی، برگ سند فروش وسیله نقلیه که به طرز ماهرانه‌ای دستکاری و اعداد و ارقام آن پاک شده بود کشف شد.

دادستان نجف آباد درادامه بیان کرد: متهم با پرداخت مبلغی به متهم دوم به هویت ا. ن. که دارای واحد صنفی موتورسیکلت فروشی بوده اقدام به اخذ بیمه نامه‌های جعلی از نامبرده و فروش آن‌ها می‌نموده است.

توکلی بیان داشت: استفاده از مهر جعلی یکی از مأمورین شماره گذاری راهور ناجا و استفاده از اسناد و مدارک ممهور به مهر اماکن قضایی و انتظامی جهت آزادی موتورسیکلت‌های توقیفی به صورت غیرقانونی از دیگر جرایم این متهم است.

دادستان عمومی و انقلاب نجف آباد در خصوص نحوه صدور بیمه نامه‌های جعلی نیز اعلام داشت: متهمان با پرداخت مبلغی به متصدی یک واحد صنفی خدمات کامپیوتری نسبت به اخذ بیمه نامه‌های جعلی اقدام می‌کردند که در ادامه مسؤول این واحد صنفی نیز دستگیر شده و در بازرسی از محل مورد نظر تجهیزات رایانه ای، تعداد زیادی فرم با سربرگ‌های مختلف و… کشف و ضبط شد.

توکلی در پایان تأکید کرد: هر سه متهم این پرونده دستگیر شده و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن