خانه / اخبار / نجف آباد / انهدام باند جعل مدارک و اسناد دولتی در نجف آباد

انهدام باند جعل مدارک و اسناد دولتی در نجف آباد

انهدام باند جعل مدارک و اسناد دولتی در نجف آبادمحمدرضا توکلی در گفت وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان از انهدام باند جعل مدارک و اسناد دولتی در نجف آباد خبرداد و گفت: در پی کشف یک برگ بیمه نامه جعلی موتورسیکلت از فردی به هویت غ. ق. و انتقال نامبرده به کلانتری و پیگیری موضوع دستور بازرسی و تفتیش از منزل متهم و همدستان احتمالی وی صادر شد.

وی افزود: با شناسایی منزل و بازرسی از آن با رعایت موازین شرعی و قانونی اسناد و مدارک مختلفی از جمله: کارت مشخصات موتورسیکلت، انواع بیمه نامه شخص ثالث موتورسیکلت، مهر ژلاتینی، برگ سند فروش وسیله نقلیه که به طرز ماهرانه‌ای دستکاری و اعداد و ارقام آن پاک شده بود کشف شد.

دادستان نجف آباد درادامه بیان کرد: متهم با پرداخت مبلغی به متهم دوم به هویت ا. ن. که دارای واحد صنفی موتورسیکلت فروشی بوده اقدام به اخذ بیمه نامه‌های جعلی از نامبرده و فروش آن‌ها می‌نموده است.

توکلی بیان داشت: استفاده از مهر جعلی یکی از مأمورین شماره گذاری راهور ناجا و استفاده از اسناد و مدارک ممهور به مهر اماکن قضایی و انتظامی جهت آزادی موتورسیکلت‌های توقیفی به صورت غیرقانونی از دیگر جرایم این متهم است.

دادستان عمومی و انقلاب نجف آباد در خصوص نحوه صدور بیمه نامه‌های جعلی نیز اعلام داشت: متهمان با پرداخت مبلغی به متصدی یک واحد صنفی خدمات کامپیوتری نسبت به اخذ بیمه نامه‌های جعلی اقدام می‌کردند که در ادامه مسؤول این واحد صنفی نیز دستگیر شده و در بازرسی از محل مورد نظر تجهیزات رایانه ای، تعداد زیادی فرم با سربرگ‌های مختلف و… کشف و ضبط شد.

توکلی در پایان تأکید کرد: هر سه متهم این پرونده دستگیر شده و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

درباره

حتما ببینید

آل‌سعود به دنبال پروتستانیسم در وهابیت است

آیت‌الله قربانعلی دری نجف آبادی، نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی …