تسلیت خانواده شهید حُججی به خانواده شهید علیرضا جیلانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد؛ خانواده شهید مدافع حرم محسن حُججی در پیامی خطاب به خانواده شهید علیرضا جیلان بروجنی، شهادت این رزمنده مدافع حرم را تسلیت گفتند:

متن این پیام به شرح زیر است:

«بسم رب الشهداء و الصدیقین
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

خانواده سرافراز و گرانقدر شهید مدافع حرم علیرضا جیلان بروجنی

سلامٌ علیکم
درود و رحمت خدا بر جوانی که آن قدر شوق به شهادت داشت که در واپسین روز‌های انهدام شجره ملعونه داعش و پاک سازی زمین از وجود نحس این طایفه ملعون، خود را به خیل یاران شهیدش رساند و چه سعادتی که این وصال در روز شهادت امام غریبش صورت گرفت.

ما را درغم خود شریک بدانید و آگاه باشید که خداوند در آسمان شهادت، ستارگانی درخشنده طلوع می‌دهد تا ما زمینیان راه رستگاری را گم نکنیم. این شهید عزیزمان همچون شهدای دیگر، طلوع زمانه ما شدند.

هر چند، تسلیت ما واژه کوچکی است در برابر غم شما، لیکن برای آن بزرگوار، علو درجات و رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نماییم.»

گفتنی است: شهید علیرضا جیلان رزمنده مدافع حرم متولد ۲۸ بهمن ۱۳۶۲ در شهر بروجن استان چهارمحال و بختیاری و دارای یک فرزند خردسال پسر میباشد که در عملیات آزادسازی شهر البوکمال سوریه و به دست تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید و پیکر مطهرش روز گذشته شنبه ۴ آذر ۹۶ در زادگاهش بروجن تشییع و به خاک سپرده شد.

یادآور می‌شود: شهید محسن حُججی متولد ۲۱ تیرماه ۱۳۷۰ در نجف آباد اصفهان، از جهادگران و اعضای فعال موسسه شهید احمد کاظمی بود که در عملیات مستشاری نزدیک مرز سوریه با عراق به اسارت گروه تروریستی تکفیری داعش درآمد و پس از ۲ روز در تاریخ ۱۸ مردادماه امسال به شهادت رسید. پیکر پاک این شهید مدافع حرم نیز دوشنبه ۳ مهر ۹۶ وارد ایران شد و پنجشنبه ۶ مهر در زادگاهش نجف آباد تشییع و خاکسپاری شد. از وی فرزندی دو ساله به یادگار مانده است.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
Load More By basir
Load More In حرم
نظرات خود را به آدرس (info@shohadaharam.ir) ایمیل بزنید

بررسی

تالیف متن درسی با موضوع شهید محسن حججی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خ…