خانه / حرم / برنامه‌های حرم حضرت معصومه(س) در سالروز آغاز امامت ولی عصر(عج)

برنامه‌های حرم حضرت معصومه(س) در سالروز آغاز امامت ولی عصر(عج)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم؛ حجت‌الاسلام جواد بهشتی‌پور ،مدیرکل تبلیغات آستان مقدس کریمه اهل بیت(ع) با اشاره به اینکه در هفته جاری سخنرانی‌های مختلف با محوریت معارف در شبستان امام خمینی(ره) قبل از نماز ظهر و عصر دنبال می‌شود، اظهار کرد: روزهای شنبه و یکشنبه حجت‌الاسلام میردامادی، روز دوشنبه حجج ‌اسلام مؤمنی و محمدپور و روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه نیز حجت‌الاسلام رضوی سخنرانی می‌کنند.

وی اضافه کرد: برنامه زمزمه معرفت نیز هر روز قبل از نماز مغرب و عشاء تا پایان هفته جاری با سخنرانی حجج‌اسلام همتی، وحیدپور، ظهیری، رستم‌نژاد، ملکی، محمدی و حائری‌پور برگزار می‌شود.

مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) گفت: یکشنبه هفته جاری بعد از نماز مغرب و عشاء همزمان با سالروز شهادت امام حسن عسکری علیه‌السلام مراسم یادبود جانباختگان حادثه زلزله مناطق غرب کشور با سخنرانی حجت‌الاسلام نظری منفرد و مدیحه‌سرایی مهدی میرداماد برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام بهشتی‌پور از برگزاری ویژه برنامه سالروز شهادت امام حسن عسکری علیه‌السلام در حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) یاد کرد و افزود: دوشنبه همزمان با ششم آذرماه قبل از نماز ظهر و عصر رنجبر و قبل از نماز مغرب و عشاء نیز سید رضا جدا به مدیحه‌سرایی می‌پردازد و مراسم ویژه شام شهادت امام حسن عسکری علیه‌السلام نیز با سخنرانی حجت‌الاسلام حسینی قزوینی و مدیحه‌سرایی سید علی حسینی‌نژاد برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه حسن پاک‌زمان و جواد اشعری در سالروز آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) به ترتیب قبل از نمازهای ظهر و مغرب به مدیحه‌سرایی می‌پردازند، گفت: مراسم ویژه دیگری نیز سه شنبه شب بعد از نماز مغرب و عشاء با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین مؤمنی و مدیحه‌سرایی سید رضا تحویدار برگزار می‌شود.

مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) یادآور شد: چهارشنبه و پنج‌شنبه هفته جاری بعد از نماز مغرب و عشاء به ترتیب حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی و حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب‌الله فرحزاد در شبستان امام خمینی(ره) سخنرانی می‌کنند.

درباره

حتما ببینید

آئین شکرانه «خدمت، عزت و اقتدار» در حرم رضوی برگزار می‏‌شود

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه استان های باشگاه …