خانه / داعش / شکست فتنه سیاه، نصرت الهی و برای جهان اسلام و جبهه مقاومت است

شکست فتنه سیاه، نصرت الهی و برای جهان اسلام و جبهه مقاومت است

سردار عباسعلی محمدیان روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: آشکار شدن نصرت الهی در جبهه مقاومت و اضمحلال و شکست تاریخی فتنه سیاه و نماد جهالت و ددمنشی گروهک تروریستی صهیونیستی داعش در سوریه و عراق را به ساحت قدسی امام زمان (عج) و ولی امر مسلمین و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) موجب شادمانی مردم استان البرزاست.
وی اضافه کرد: امروز مجاهدت های مظلومانه ولی شجاعانه فرزندان اسلام ناب محمدی (ص) در مقابل گروهک های منحرف تکفیری و دست نشانده های قدرت های شیطانی استکباری صهیونیستی به ثمر نشست و در آخرین رزمگاه فاطمیون، حیدریون، زینبیون و سپاه مقدس قدس و حشد الشعبی، مدال افتخار ماندگاری بر سینه سترگ فرمانده مخلص و بی ادعای جبهه مقاومت، سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی و هم رزمان او شد.
وی خاطرنشان کرد: نقش مراجع عظام جهان اسلام در بسیج نیروهای مردمی عراق و همگرایی و وحدت عمل دولت های سوریه و عراق با محوریت جمهوری اسلامی ایران در مهار و سرکوب غده چرکین داعش و دیگر گروهک های تروریستی تجربه ای تاریخی برای دیگر ملت های آزاد شد.
محمدیان گفت: پلیس البرز ضمن ابراز افتخار به این پیروزی بزرگ و شکرگزاری به آستانه حضرت قادر متعال، اعلام می دارد همان طوری که در گذشته همواره با هوشیاری و پاسداری از نظم و امنیت استان تلاش شبانه روزی داشته است با تمام توان در راه رضایت خدای متعال و تحقق منویات ولایت فقیه و فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) و رضایت مردم انقلابی و شهید پرور البرز از هیچ ایثارگری و جانفشانی فروگذار نخواهد کرد.
وی تاکید کرد: این فتح کبیر دسته گلی به پیشگاه تمام بهای پرداختگان جبهه مقاومت و آزادگی، بویژه خانواده های معظم شهیدان مدافع حرم است.
۲۰۹۸/۱۵۳۵خبرنگار: مریم صوفی**انتشار دهنده:داریوش غفاری

درباره

حتما ببینید

شکست داعش یک ساله شد؛ جشن «یوم النصر» در عراق +تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ …