برخی افراد فقط در سخنرانی ها دم از ولایت فقیه می زنند

17

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی شامگاه یکشنبه در یادواره شهید «حجت ملا آقایی» که با حضور سید حسین نقوی حسینی در باقرآباد برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: شهدای مدافع حرم راه شهدای دفاع مقدس، مانند شهید ملاآقایی ها را رفتند، البته افرادی که لقمه های آلوده خوردند، نمی توانند شهدا را درک کنند.

وی افزود: اما مشخص است، افرادی که حقوق های نجومی گرفته و به زندگی اشرافی خو گرفته اند نمی توانند راه شهدا و فرهنگ شهادت را درک کنند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با تشریح خصوصیات حزب اللهی ها از دیدگاه امام حسن عسگری(ع) گفت: متاسفانه امروز ضعف ایمان را مشاهده می کنیم، اگر خدا را در همه حال و همه جا حاضر و ناظر بر اعمال خود بدانیم، مرتکب بسیاری از گناهان نمی شویم، اگر ذره ای ایمان به خدا در برخی از مسئولین وجود داشته باشد، به لباس شهدا پشت نمی کند، برای هر میز مدیریتی تاثیرگذار در نظام اسلامی خون بیش از ۸۵ شهید ریخته شده است.

محمودی افزود: حزب اللهی تصدیق پیامبر(ص) را کرده و «امام شناس» است و پس از شناخت امام از وی پیروی می کند، امروز برخی افراد در سخنرانی های خود دم از ولایت فقیه می زنند، اما در عمل چیزی از ولایتمداری نمی بینیم.

نظرات بسته شده است.