به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ، پیکر سیدعلی مدنی، پیر غلام اهل بیت و پدر شهید سیدرضا مدنی صبح امروز، پنجم آذرماه از مقابل درب منزل آن مرحوم واقع در تهران‌نو با حضور حجت‌الاسلام ناطق نوری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و شهردار منطقه ۱۳، بر فراز دستان مردم قدرشناس و شهید‌پرور منطقه ۱۳ تشییع و در شهرستان دماوند به خاک سپرده شد.

رحمان‌زاده، شهردار منطقه ۱۳ در حاشیه این مراسم گفت: خبر ارتحال جانگداز سیدعلی مدنی، پیر غلام اهل بیت و پدر بزرگوار شهید سیدرضا مدنی موجب تأثر و تألم اینجانب شد.

وی افزود: اینجانب این مصیبت را به خانواده شهید مدنی و مردم ولایت‌مدار شهر تهران به‌ویژه شهروندان منطقه ۱۳ تسلیت و از خداوند متعال علو درجات برای آن‌ مرحوم و صبر و شکیبایی برای بازماندگان خواستارم.

شهردار منطقه ۱۳ اظهار کرد: پیشتازان قبیله ایثار به مثابه هدایت‌گرانی هستند که جامعه‌ای را به‌سوی نور رهنمون کرده و قدرشناسی از خانواده‌های معظم شهدا که به تعبیر امام راحل چشم و چراغ جامعه هستند، از وظایف ماست.

مراسم ختم این پدر شهید روز دوشنبه، ششم آذرماه، مصادف با سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع)، از ساعت ۱۰ تا ۱۴ در حسینیه سیدالشهدای دشتمزار شهرستان دماوند برگزار می‌شود. همچنین مجلس ختم دیگری از طرف هیئت امنا و امام جماعت مسجد لیله‌القدر، سه‌شنبه، هفتم آذر­ماه از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۶ در مسجد لیله‌القدر واقع در تهران‌نو بعد از سی متری نارمک، خیابان برادران تیموری برگزار می‌شود.

مراسم شب هفتم روز پنجشنبه، نهم آذرماه از ساعت ۱۴ تا ۱۵:۳۰ در حسینیه سید‌الشهدای دشتمزار شهرستان دماوند برگزار خواهد شد.

هاله حاتمی

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
Load More By 
Load More In شهید
نظرات خود را به آدرس (info@shohadaharam.ir) ایمیل بزنید

بررسی

تماس تلفنی منصور هادی با محمد بن سلمان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایسنا، به نقل از العربیه، محمد بن سل…