خانه / شهید / محسن حججی / بررسی نامگذاری معبری به نام دهقان فداکار در شورای شهر/ انتخاب بوستان به جای معبر برای نامگذاری به نام شهید حججی

بررسی نامگذاری معبری به نام دهقان فداکار در شورای شهر/ انتخاب بوستان به جای معبر برای نامگذاری به نام شهید حججی

شهید حججی حسن خلیل آبادی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: با توجه به اهمیت داستان زندگی ریزعلی خواجوی؛ دهقان فداکار، موضوع نامگذاری معبری به نام وی در شورای شهر تهران مطرح خواهد شد.

وی افزود: اهمیت فداکاری وی به حدی است که شایسته است به نام وی مکان و یا معبری در شهر تهران نامگذاری شود.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران از نامگذاری بوستانی به نام شهید محسن حججی در شهر تهران خبرداد و خاطرنشان کرد: بوستانی به مساحت ۷ هکتار در منطقه ۱۱ تهران به نام شهید محسن حججی نامگذاری شد.

خلیل آبادی ادامه داد: در کمیته نامگذاری شورای شهر تهران پیرامون نامگذاری مکانی به نام شهید محسن حججی بحث و بررسی صورت گرفت و در نهایت مقرر شد یک بوستان به نام این شهید نامگذاری شود.

وی در خصوص تغییر نام برخی از معابر شهر تهران از سوی اعضای قبلی شورای شهر تصریح کرد: مواردی از تغییر نام‌هایی که در شورای قبلی انجام شده در کمیته نامگذاری شورا مطرح و این موضوعات در دست بررسی قرار دارد.

درباره basir

دعای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حرم مطهر رضوی : «پروردگارا! همه‌ ما را، زندگی ما و عمر ما را، ختم به خیر بفرما؛ برای این حقیر و هر کسی که علاقه‌مند است، شهادت را به ‌عنوان آخرین پله زندگی ما قرار بده.» نوروز 1396

حتما ببینید

گام‌های بلند به سمت فروپاشی سلطنت کتاب‌های درسی/ کتاب الکترونیکی تولید می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار آموزش و پرورش …