خانه / شهید / محسن حججی / بررسی نامگذاری معبری به نام دهقان فداکار در شورای شهر/ انتخاب بوستان به جای معبر برای نامگذاری به نام شهید حججی

بررسی نامگذاری معبری به نام دهقان فداکار در شورای شهر/ انتخاب بوستان به جای معبر برای نامگذاری به نام شهید حججی

شهید حججی حسن خلیل آبادی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: با توجه به اهمیت داستان زندگی ریزعلی خواجوی؛ دهقان فداکار، موضوع نامگذاری معبری به نام وی در شورای شهر تهران مطرح خواهد شد.

وی افزود: اهمیت فداکاری وی به حدی است که شایسته است به نام وی مکان و یا معبری در شهر تهران نامگذاری شود.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران از نامگذاری بوستانی به نام شهید محسن حججی در شهر تهران خبرداد و خاطرنشان کرد: بوستانی به مساحت ۷ هکتار در منطقه ۱۱ تهران به نام شهید محسن حججی نامگذاری شد.

خلیل آبادی ادامه داد: در کمیته نامگذاری شورای شهر تهران پیرامون نامگذاری مکانی به نام شهید محسن حججی بحث و بررسی صورت گرفت و در نهایت مقرر شد یک بوستان به نام این شهید نامگذاری شود.

وی در خصوص تغییر نام برخی از معابر شهر تهران از سوی اعضای قبلی شورای شهر تصریح کرد: مواردی از تغییر نام‌هایی که در شورای قبلی انجام شده در کمیته نامگذاری شورا مطرح و این موضوعات در دست بررسی قرار دارد.

درباره basir

دعای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حرم مطهر رضوی : «پروردگارا! همه‌ ما را، زندگی ما و عمر ما را، ختم به خیر بفرما؛ برای این حقیر و هر کسی که علاقه‌مند است، شهادت را به ‌عنوان آخرین پله زندگی ما قرار بده.» نوروز 1396

حتما ببینید

صفر تا صد برگزاری جشنواره فیلم مقاومت؛ شهدای بزرگ اصفهان، بهانه برگزاری جشنواره مقاومت

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از …