خانه / اخبار / مهم ترین اخبار شبکه های اجتماعی استان سمنان در ۲ روز گذشته

مهم ترین اخبار شبکه های اجتماعی استان سمنان در ۲ روز گذشته

**مهم ترین اخبار کشوری مورد توجه شبکه های اجتماعی استان سمنان
– حمایت اتحادیه اروپا از توافقات هسته ای برجام و قرارگیری ۱۴ فرد و نهاد ایرانی به بهانه نقض حقوق بشر و برنامه های موشکی به فهرست تحریم های ایران مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی این استان قرار گرفت.
– کشف محموله حاوی مواد انفجاری و کمربندهای انتحاری در منطقه مرزی سراوان از دیگر خبرهای مهمی بود که در بیشتر شبکه های اجتماعی سمنان مطرح شد.
– امضا تفاهم نامه بین ایران و هند برای خرید ۲۰۰ دستگاه لوکوموتیو و واگن باری خبرهای پربیننده شبکه های اجتماعی سمنان در این مدت بود.
** مهم ترین اخبار محلی مورد توجه شبکه های اجتماعی استان سمنان
– تشییع پیکر شهید علی محمد محمدی مدافع حرم در سمنان و تشییع پیکر تفحص شده شهید حجت الله خانلرخانی بعد از ۳۵ در شاهرود سرخط خبرهای شبکه های اجتماعی استان سمنان بود.
– حضور سردار تقی مهری رییس پلیس راهور ناجا در سمنان و رتبه اول این در استان در کمک به زلزله زدگان کرمانشاه از دیگر خبرهای مهم شبکه های اجتماعی سمنان در ۴۸ ساعت گذشته بود.
– استقرار ۱۰۰ راهدار و ۶۳ دستگاه انواع ماشین آلات زمستانی در محورهای ارتباطی این استان برای خدمت رسانی به مردم در زمستان مورد توجه شبکه های اجتماعی سمنان بود.
– کشف بیش از یک صد کیلو گرم فراورده های خام دامی غیر بهداشتی در بازرسی کارشناسان دامپزشکی از رستوران های استان و آتش گرفتن یک واحد صنعتی در گرمسار از دیگر خبرهای پربیننده شبکه های اجتماعی سمنان در دو روز گذشته بود.
۶۰۲۶/۷۳۴۲
*خبرنگار: الناز ملکی **انتشار دهنده: جانعلی فتحی
برای آگاهی از تازه‌ترین اخبار و رویدادها در استان سمنان به نشانی IRNASEMNAN@ کانال اخبار ایرنا سمنان مراجعه کنید.

درباره

حتما ببینید

تشریح برنامه‌های بسیج شهرداری تهران در هفته بسیج

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، …