خانه / اخبار / ارسال ۱۰۸۵ اثربه جشنواره رسانه ای ابوذردرگلستان/ تجلیل از۳۴ برگزیده

ارسال ۱۰۸۵ اثربه جشنواره رسانه ای ابوذردرگلستان/ تجلیل از۳۴ برگزیده

علی محمد جعفری روز یکشنبه درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار کرد: دراین جشنواره ۷۶ خبرنگار مرد و ۴۴ خبرنگار زن از ۴۶ رسانه شامل خبرگزاری ها و نشریات مکتوب و مجازی فعال در استان با یکهزار و ۸۵ اثر شرکت کرده اند.
به گفته وی؛ آثار ارسالی به جشنواره در۱۵ موضوع معرفی شده در قالب خبر، مصاحبه، گزارش، مقاله (یاداشت و سرمقاله)، تیتر، عکس خبری، اینفوگرافی و فیلم کوتاه بوده که طبق گزارش دبیرخانه جشنواره بیشترین استقبال خبرنگاران در ارسال آثار از موضوع اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی با ۱۳۰ اثر، زیست بوم استان با ۱۱۰ اثر و فرهنگ پیشگیری از آسیب‎های اجتماعی با ۸۰ اثر است.
آثار ارسالی همچنین در موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی، شناخت دشمن، امر به معروف و نهی از منکر، جبهه مقاومت اسلامی و مبارزه با تروریسم، مسائل صنفی خبرنگاران، خادمین رضوی، شور و شعور عاشقی در اربعین حسینی، فرصت‎‎ها و تهدیدات در حوزه کشاورزی، گردشگری، منابع طبیعی و خلیج گرگان، شهدای مدافع حرم، وحدت و همدلی اسلامی، توسعه همه جانبه گلستان، مفاخر و مشاهیر و چهره‎های ماندگار و پیگیری مطالبات مردمی از دستگاهای دولتی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایرنا جعفری گفت: آئین پایانی جشنواره رسانه ای ابوذر صبح دوشنبه در تالار فخرالدین اسعد گرگانی مرکز استان گلستان برگزار می شود.
طبق گزارش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، این استان دارای ۱۰۲ مجوز رسانه است که ۶۹ مورد نشریات مکتوب، ۲۹ مجوز پایگاههای خبری – تحلیلی و ۴ مجوز مربوط به نشریات الکترونیک است.
۶۲۰۴/۱۶۴۸
انتشار: پری سالارنیا

درباره

حتما ببینید

صدیقی: برجام را دوباره با FATF تجربه نکنید/ برهنگی در حال باب شدن است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از جماران؛ خطیب نماز جمعه …