به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خطب شکن، نصرت الله قربانی در گفتگو با این پایگاه خبری، با بیان این که رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال آران و بیدگل با راه یابی دو تیم افسر و مدافعان حرم به لیگ دسته اول به پایان رسید، اظهار کرد: این رقابت ها از روز سه شنبه ۲۱ آذرماه آغاز شده بود و در آن ۹ تیم، در دو گروه چهار و پنج تیمی به رقابت پرداختند.

رئیس هیأت فوتبال آران و بیدگل، اضافه کرد: در گروه اول بازی ها کارگران چهارسوق، آزادی، متحد جوانان بیدگل، هما بیدگل و ستارگان افسر بیدگل حضور داشتند، در گروه دوم نیز جوانان ولیعصر، پاس آران، قدس و مدافعان حرم با هم رقابت کردند.

وی به برگزاری مسابقات فوتسال دهه فجر اشاره کرد و گفت: رقابت های فوتسال گرامیداشت دهه فجر از سال ها پیش در شهرستان برگزار شده و استقبال بسیار خوبی را به خود جلب کرده است.

قربانی حضور بازیکنان مطرح کشوری و بازیکنان شاغل در لیگ های کشوری فوتسال در ترکیب تیم‌های مختلف و حضور پرشور تماشاگران را از مهم ترین ویژگی های این مسابقات اعلام کرد و ادامه داد: در دهه ۸۰ نزدیک ۳۰ تیم برگزار می شد، ولی در چند سال اخیر استقبال کمتری از آن صورت گرفته است.

وی با بیان این که ثبت نام تیم ها در مسابقات فوتسال جام دهه فجر آغاز شده است، ابراز امیدواری کرد: تا کنون برخی تیم ها برای شرکت در این دوره مسابقات اعلام آمادگی کرده اند و با استقبال دیگر تیم های شهرستان، این مسابقات با جذابیت بیشتری دنبال خواهد شد.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
Load More By 
Load More In اخبار
نظرات خود را به آدرس (info@shohadaharam.ir) ایمیل بزنید

بررسی

حضور فعال رزمندگان فاطمیون در آخرین پایگاه داعش در سوریه+فیلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا…