خانه / اخبار / استان بوشهر دیار حماسه و دلاورمردی است

استان بوشهر دیار حماسه و دلاورمردی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام علی زاهددوست صبح چهارشنبه در جمع خانواده‌های شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون در منزل شهید رئیسعلی دلواری اظهار داشت: در روز قیامت هر کسی جایگاهی دارد و جایگاه خانواده شهدا بسیار جایگاه رفیع و در صف پیامبران و ائمه(ع) خواهد بود.

وی افزود: اینکه کسی برای دفاع از آرمان‌های اسلام و مسلمانان مظلوم قید زندگی دنیایی را بزند و کیلومترها دورتر از مرزهای میهن اسلامی به مبارزه با ایادی استکبار بپردازد، کار ارزشمند و عظیمی است و هیچ کس جز خود پروردگار نمی تواند پاداش این اقدام ارزشمند را به آنان بدهد.

امام جمعه دلوار بیان کرد: رسیدگی و پیگیری مشکلات و امورات خانواده های شهدا لازم و ضروری است و مسئولان و مردم باید به خدمت بی منت به خانواده های شهدا افتخار کنند.

وی خاطرنشان کرد: مردم ایران، افغانستان، سوریه، عراق و همه کشورهای اسلامی باید خود را مدیون خون شهدای مدافع حرم بدانند چرا که اگر امروز امنیت داریم و از شر داعش در امان هستیم به برکت مجاهدت و جانفشانی شهدای مدافع حرم است.

حجت‌الاسلام زاهددوست تصریح کرد: مردم قدر شهدا را می‌دانند و این پیروزی‌هایی که در سوریه و عراق نصیب جبهه مقاومت شد، به برکت خون شهدا و رشادت رزمندگان اسلام بود.

وی ادامه داد: پیروزی جبهه مقاومت بر گروه تروریستی داعش در سوریه و عراق، افتخار بزرگی بود که آن هم به برکت خون شهدا و مجاهدت مدافعان حرم رقم خورد.

امام جمعه دلوار اظهار داشت: امیدواریم خداوند توفیقی بدهد تا به خواسته این شهدا عمل کنیم و راه پر افتخار آنها را ادامه دهیم.

وی گفت: شهید عزیز ما شهید احمدی جوان اولین  شهید مدافع حرم استان بوشهر است، ایشان جوانی مومن و متعهد بودند و درعین ‌حالی که در کسوت مقدس پاسداری سپاه بود، یک چهره فعال فرهنگی و قرآنی نیز محسوب می‌شد که در نهایت با خلوص نیت در راه دفاع از حرم و حریم اهل بیت به فیض عظیم شهادت نائل شد.

زاهددوست افزود: سردار شهید رئیسعلی دلواری هم جوانی مومن و شجاع از این دیار که با همت بلند خود و با قدرت اخلاص و ایمان خود توانستند هیمنه استعمار را در هم بپیچد و در همین سرزمین بینی آنها را به خاک بمالد و زانوی استکبار را خم کند.

وی اضافه کرد: این سرزمین دیار حماسه، دلاورمردی و میدان عمل در برابر متجاوزین به سرزمین اسلامی است.

امام جمعه دلوار بیان کرد: بیش از یک قرن گذشته جوانان و مردان و زنان این منطقه استکبارستیزی خود را در عمل ثابت کرده‌اند و اگر آنروز سردار شهید رئیسعلی دلواری با قدرت در برابر زورگویان و مستکبرین ایستاد امروز هم فرزندان شهید رئیسعلی دلواری با همان انگیزه دینی و معنوی آماده جانفشانی در راه اسلام و دین هستند،

درباره

حتما ببینید

چرا لابی‌های تحمیل‌کننده FATF به کشور معرفی نمی‌شوند؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، …