پرچم متبرک حرم حضرت زینب در بیمارستان گناوه رونمایی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایرنا، در این آیین معنوی پدر و مادر شهید محمد احمدی جوان از شهدای مدافع حرم استان بوشهر به همراه کاروان هیات عزاداری امام حسین (ع) و کادر بیمارستان با در دست داشتن پرچم متبرک شده از بیماران بستری عیادت کردند.
بیماران بستری نیز با استقبال از این حرکت ارزشمند با چشمانی اشکبار ضمن ابراز عشق و ارادت خود به ائمه اطهار (ع) از حضرت زینب (س) پیام رسان حماسه عاشورا شفاعت و سلامتی هرچه زودتر خود را طلبیدند.
مسئول هیات عزاداری مسجد امام حسین (ع) شهر امام حسن گفت: این هیات دارای کد فعالیت حرم امام رضا(ع) است و پرچم تبرک شده حضرت زینب (س) توسط ستاد عتبات و عالیات استان بوشهر به این هیات بصورت امانت اهدا شده است.
سهراب علیزاده افزود: این هیات که یکی از فعال ترین هیات های مذهبی در اجرای برنامه های فرهنگی ومذهبی کشور است و برای سومین سال اقدام به اجرای این حرکت معنوی کرده است.
وی یادآورشد: نظیر این برنامه در بیمارستان بندردیلم نیز اجرا خواهدشد.
پدر شهید محمد احمدی جوان نیز در گفت وگو با خبرنگار ایرنا از این حرکت معنوی ارزشمند و بی نظیر تقدیر کرد و گفت: از ملت انتظار دارم که از خون شهدا بویژه شهدای مدافع امامان همام و آرمان های انقلاب بخوبی حفاظت و پاسداری کنند.
وی افزود: از مسئولان انتظار دارم که در خدمت رسانی به مردم ایران کوتاهی کنند و این مهم را سرلوحه امور خود قرار دهند.
در این برنامه از چهار پرستار نمونه بیمارستان امیرالمومنین(ع) تجلیل و جوایزی به آنان اهدا شد.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.
۶۱۶۴/۶۰۴۳**
خبرنگار: نعمت الله بهروزی** انتشار دهنده: خدانظر خواجه

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن