حمله توپخانه‌ای یمن به مواضع نظامیان سعودی در «نجران» و «جازان»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، نیروی پشتیبانی توپخانه‌ای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، یکشنبه (امروز ۱۱ فوریه) تجمع نیروهای ارتش عربستان و همپیمانانش در جبهه‌های «نجران» و «جازان» را هدف قرار داد.

یک منبع آگاه امنیتی در گفت‌وگو با شبکه یمنی «المسیره» اظهار داشت: نیروی توپخانه‌ای یمن تجمع نظامیان سعودی را در «رقابه صله» واقع در نجران را هدف قرار داد. همچنین تجمع نیروهای همپیمان عربستان در کوه‌های «علیب» و صحرای «البقع» هدف نیروی توپخانه‌ای ارتش یمن قرار گرفت.

در استان جیزان نیز، تجمع و تجهیزاتنظامیان سعودی در کوه «دخان»، پایگاه «القرن» و «الحامضه الشمالیه» هدف نیروی توپخانه‌ای یمن قرار گرفت و خسارات زیادی به آن وارد شد.

نیروی موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، دو روز پیش نیز تجمع نظامیان سعودی را در «مثلث العشه» در نجران را هدف قرار دادند و نیروهای توپخانه‌ای نیز تجمع همپیمانان ارتش عربستان را در شرق «الاجاشر» هدف اصابت مستقیم قرار دادند و خسارات مالی و جانی زیادی به بار آوردند. همچنین پایگاه نظامیان سعودی در «القرن»، روستای «قمر» در جیزان نیز هدف توپخانه‌های یمنی قرار گرفت.

مدتهاست که ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در پاسخ به تداوم تجاوز نظامیان سعودی به کشورشان و کشتار مردم و تخریب زیرساخت‌های آنها، مواضع نظامیان سعودی را در عمق خاک عربستان هدف قرار می‌دهند و تاکنون در چندین نوبت با موشک‌های دوربرد خود، سعودی‌ها را غافلگیر کرده‌اند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن