خانه / شهید / استان کردستان دژ مستحکم انقلاب اسلامی در طول هشت سال جنگ تحمیلی بود

استان کردستان دژ مستحکم انقلاب اسلامی در طول هشت سال جنگ تحمیلی بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سراب خبر ، پرویز کولانی در نشست کمیته برگزاری ۵۴۰۰ شهید استان کردستان که در فرمانداری قروه برگزار شد، با اشاره به اینکه برگزاری کنگره به نحو مطلوب وظیفه همه کمیته ها است اظهار داشت: درمقابل قطره قطره خون شهداء باید پاسخگو باشیم.

وی با بیان اینکه پاسداشت و زنده نگه داشتن شهادت، یاد و خاطره شهداء ، احترام و تکریم به خانواده شهداء ، جانبازان ، ایثارگران و آزادگان موجب رضای خدا، شهداء و امام راحل می شود افزود: شهدا برای دفاع از اسلام و برای دفاع از انقلاب و ایران اسلامی جان خود را فدا کردند و این مختص به بخش خاصی از جامعه نیست.

فرماندار قروه خاطر نشان کرد: در سال ۹۷ کنگره بزرگ ۵ هزار و ۴۰۰ شهید استان کردستان برگزار می شود و در سطح شهرستان ها نیز مجموع فعالیت هایی که انجام می شود در قالب این کنگره قرار خواهد گرفت

کولانی ادامه داد: استان کردستان به فرموده رهبر معظم انقلاب به عنوان سرزمین مجاهدت های خاموش نامگذاری شده است و بنابراین باید در کنگره ۵ هزار و ۴۰۰ شهید این استان به خوبی عمل نمود.

به گفته وی استان کردستان استانی است که در طول ۸ سال جنگ تحمیلی به عنوان دژ مستحکم نظام در مقابل گروهک ها و جریانات مختلف ضدانقلاب و رژیم بعث عراق عمل کرده است.

فرماندار قروه با بیان اینکه استان کردستان در طول هشت سال دفاع مقدس نقش ویژه ای در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی داشته است افزود: باید این کنگره در استان کردستان متفاوت تر از سایر استان ها برگزار شود و در این میان تمامی کمیته ها باید به بهترین شکل عمل کنند.

وی ادامه داد: در سطح استان کردستان باید در شهرستان قروه به عنوان یک شهرستان ویژه به نحو احسن و مطلوب هر کدام از کمیته ها وظایف خود را پیگیری نمایند تا بتوانیم شهرستان قروه را آن طور که شایسته نام شهداء و نام مردم این شهرستان می باشد معرفی کنیم.

درباره

حتما ببینید

یاد شهداء، ما را از تنگناها عبور می دهد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه …