خانه / اخبار / مدافعان حرم مایه افتخار تمام مسلمانان هستند/ تداوم سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در شهرک‌های صنعتی فارس

مدافعان حرم مایه افتخار تمام مسلمانان هستند/ تداوم سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در شهرک‌های صنعتی فارس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایکنا از فارس، احد فتوحی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس امروز، ۲۴ بهمن در یادواره «لاله‌های غریب» ویژه گرامیداشت یاد شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون که در کنگره سرداران و ۱۵ هزار شهید استان فارس برگزار شد، مدافعان حرم را مدافعان ارزش‌ها و خوبی‌ها توصیف کرد و گفت: این‌ها با نثار خونشان به آستان مقدس حرم اهل بیت(ع) درخت بزرگ اسلام را آبیاری کردند و باعث افتخار برای تمام مسلمانان جهان شدند.
وی با بیان اینکه رفتار شهدا و گلچین شدن آنان قطعاً یک امر الهی است، به بیان خاطراتی از شهدای مدافع حرم به خصوص شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون پرداخت.
فتوحی همچنین به منویات مقام معظم رهبری در خصوص تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: اقتصاد مقاومتی به‌منظور دستیابی به استقلال همه جانبه کشورمان است تا بتوانیم در مقابل مستکبران جهان به خصوص در رأس آن‌ها آمریکا ایستادگی کنیم.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس ادامه داد: ما در عرصه صنعت تلاش می‌کنیم تا این پرچم را به اهتزاز درآوریم و با همکاری صنعتگران در استان فارس و شهرک‌های صنعتی این مهم را دنبال می‌کنیم.
وی، خدمات و زحمات برادران افغان را در عرصه صنعت کشور و استان فارس یادآور شد و گفت: اینان به دلیل دفاع جانانه‌ای از حریم اهل بیت(ع) کرده‌اند، جایگاه خود را در نزد شیعیان دنیا ارتقا دادند لذا ما نیز باید قدردان ایثار و جانفشانی‌های آنان باشیم.
فتوحی تأکید کرد که ما باید بتوانیم پاسداشت خون این عزیزان را به نحو احسنت انجام دهیم و بتوانیم این امانتی که به ما سپردند را به درستی به دست نسل بعدی برسانیم.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس تأکید کرد به خاطر جانفشانی‌هایی که مدافعان حرم از کشورهای مختلف در دفاع از حریم‌های اهل بیت(ع) کردند، دیگر مرزهای جغرافیایی میان کشورهای اسلامی وجود ندارد و همه مسلمانان اهل سنت و تشیع در کنار هم هستند.

درباره

حتما ببینید

انتشار مجموعه‌ای از آثار ادبی درباره شهدای مدافع حرم

– اخبار فرهنگی – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از …