خانه / اخبار / یادواره «لاله‌های غریب» لشکر فاطمیون فارس برگزار شد

یادواره «لاله‌های غریب» لشکر فاطمیون فارس برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایکنا از فارس، یادواره «لاله‌های غریب» ویژه گرامیداشت یاد شهدای لشکر فاطمیون از سری برنامه‌های یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت استان فارس امروز، ۲۴ بهمن‌ماه در سالن پیامبر اعظم(ص) کنگره سرداران و ۱۵ هزار شهید استان فارس برگزار شد.
موسی زارعی، دبیر ستاد یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت استان فارس در این مراسم تأکید کرد که این مراسم دومین یادواره شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون است که در راستای یادواره اصلی برگزار شده است.
وی افزود: نخستین یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت استان فارس به یاری خدا در تاریخ سوم اسفندماه سال جاری در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) برگزار شود.
زارعی اظهار کرد:‌ در کنار رزمنده‌های ایران در دفاع از حرم، ۲۸ شهید مدافع حرم از لشکر فاطمیون از استان فارس جان خود را در دفاع از حریم‌های اهل بیت(ع) فدا کردند.
فرمانده سپاه ثارالله(ع) شیراز یادآور شد: این برنامه به‌منظور پاسداشت مقام این شهدا و همچنین تقدیر و تشکر از خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون برگزار شده است.
بنا بر این گزارش، در ادامه این مراسم بعد از سخنرانی سعید کوشکی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه فجر فارس برنامه‌های متنوعی نظیر اجرای سرود و مداحی توسط گروه مجمع المداحین شیراز، احد فتوحی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس فرزند یکی از شهدای دوران دفاع مقدس به سخنرانی پرداخت.
یادآور می‌شود، پایان‌بخش این برنامه نیز تجلیل و تقدیر از خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون استان فارس بود.
انتهای پیام

درباره

حتما ببینید

سومین یادواره «مجاوران کریمه و مدافعان عقلیه» در قم برگزار می‌شود

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از …