خانه / اخبار / وقایع یمن / هلاکت شماری از مزدوران سعودی در تعز

هلاکت شماری از مزدوران سعودی در تعز

العالم – یمن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار العالم، دراین حملات، ده ها مزدور سعودی کشته و یا مجروح شدند و تعدادی از خودروهای نظامی آنان نیز در ساحل غربی منهدم شد.

یک منبع نظامی یمنی با تایید عملیات تهاجمی و غافلگیر کننده نیروهای ارتش یمن و کمیته های مردمی به مواضع مزدوران متجاوز سعودی در شمال اردوگاه خالد در منطقه موزع در غرب تعز، افزود که شماری از مزدوران سعودی کشته و یا زخمی شدند و چند خودروی متعلق به آنان منهدم شد.

همچنین یک خودروی زرهی نظامی اماراتی با موشک هدایت شونده در جبهه ساحل غربی هدف قرار گرفته شد و یک خودروی دیگر آنان منهدم شد.

این منبع نظامی همچنین از کشته و زخمی شدن عده ای از مزدوران متجاوز سعودی از جمله یک سرکرده میدانی و انهدام خودروی زرهی وابسته به آنان در حملات توپخانه ای در پایین تپه الخزان در جبهه الصلو درجنوب تعز خبر داد.

یگان های ارتش یمن وکمیته های مردمی همچنین، پیشتر به مواضع مزدوران سعودی در جبل الهان در جبهه الضباب در غرب این شهر حمله کرده و عده ای مزدوران سعودی را به هلاکت رسانده و یا مجروح کرده بودند.

215

درباره basir

دعای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حرم مطهر رضوی : «پروردگارا! همه‌ ما را، زندگی ما و عمر ما را، ختم به خیر بفرما؛ برای این حقیر و هر کسی که علاقه‌مند است، شهادت را به ‌عنوان آخرین پله زندگی ما قرار بده.» نوروز 1396

حتما ببینید

بهانه ترامپ برای ایجاد شغل، فروش اسلحه به رژیم خونخوار را تبرئه نمی کند/ بی اخلاقی آمریکا را در پیگیری قتل خاشقجی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه …