خانه / شهید / حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن خود رفراندومی بزرگ بود

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن خود رفراندومی بزرگ بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایسنا، آیت الله سید محمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های   نماز جمعه ۲۷ بهمن کرج با اشاره به فرارسیدن ایام فاطمیه گفت: بصیرت بالای حضرت زهرا(س) از خطبه فدک به خوبی نمایان است، حضرت ایشان در این خطبه به اساس دین و اسلام پرداخته و بر حکومت خدا بر مردم تاکید می‌کنند.

حسینی همدانی افزود: حضرت فاطمه(س) در آن زمان به دفاع از ولی خود حضرت علی(ع) پرداخت.

وی در ادامه از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت و تصریح کرد: حضور پرشور مردم نشان داد که انقلاب در دل مردم ریشه دارد و علی‌رغم همه مشکلات اقتصادی مردم انقلاب را دوست دارند.

امام جمعه کرج با بیان اینکه تفکرات لیبرالی برخی مسئولان، کشور را دچار اختلافات طبقاتی کرده است گفت: مردم از این مسئولان ناراحت هستند، آنها بدون دسته‌بندی سیاسی و جناحی به خیابان آمدند تا از انقلاب و ارزش‌های دینی و انقلابی در سایه رهبری دفاع کنند.

حسینی همدانی با اشاره به طرح موضوع رفراندوم در مراسم ۲۲ بهمن تهران گفت: در این مراسم سخن از رفراندوم به میان آمد در حالی که حضور مردم خود رفراندومی بزرگ بود.

نماینده ولی فقیه در استان البرز ادامه داد: قرآن و اسلام هرگز به بن بست نمیرسند و اگر گروهی وجود دارد باید در عملکرد خود بازبینی کنید.

امام جمعه کرج تاکید کرد: صدای مردم این است که از فساد، بیکاری، رانت، وعده پوچ، شعار دروغ و تورم ناراحت هستند.

وی در ادامه در خصوص سفر رئیس جمهور فرانسه به کشور نیز تصریح کرد: کارنامه تیره و تار این کشور مشخص است، جنایات این کشور در دفاع مقدس هرگز فراموش نخواهد شد.

حسنی همدانی خاطرنشان کرد: رئیس جمهور فرانسه فعالیت موشکی ایران را تهدیدی برای منطقه می‌داند و در صدد جلوگیری از فعالیت موشکی ایران است.

امام جمعه کرج در بخش دیگری از خطبه‌های امروز به موضوع تعطیل شدن مدارس نمونه دولتی اشاره و اعلام کرد: از بین رفتن مدارس نمونه دولتی باعث از بین رفتن عدالت اجتماعی در آموزش می‌شود زیرا مدارس غیردولتی هزینه زیادی صرف می‌کنند.

وی خواستار ورود شورای عالی انقلاب فرهنگی به این موضوع شد.

امام جمعه کرج به تشییع پیکر ۹ شهید گمنام نیز اشاره و خاطرنشان کرد: تکریم شهداء و خانواده شهداء مساله مهمی است و نباید به فراموشی سپرده شود.

وی افزود: مسئولان در انتخاب افراد برای ادارات باید از نیروهای ارزشی بهره بگیرند، مدیران از خانواده شهداء دیدار می‌کنند اما در مسئولیت‌ها آنان حذف می‌شوند که این ظلم بزرگی است.

حسینی همدانی در پایان اعلام کرد: تا وقتی از مسئولی سیاسی‌کاری نبینیم از او حمایت می‌کنیم بنابراین در خصوص انتصاب شهردار هشتگرد و فرمانداران، مسئولان مربوطه باید درست عمل کنند.

انتهای پیام

درباره

حتما ببینید

یاد شهداء مهمترین سرمایه نظام اسلامی است

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران …