۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 75513
  • 22 آوریل 2018 - 4:35
  • 72 بازدید
  • ارسال توسط :
یک نظامی رئیس جمهور بعدی ایران است؟

یک نظامی رئیس جمهور بعدی ایران است؟

سرویس سیاسی فردا: امیر محبیان فعال اصولگرا در بخشی از گفتگوی خود با شرق درباره احتمال ورود نظامیان در انتخابات بعدی ریاست جمهوری گفت: ورود به این بحث که تاریخ درباره حاکمیت نظامیان چه حکمی دارد؛ مسئله‌ای انحرافی است. اصل موضوع سندیت ندارد؛ نمی‌توان برای فرع آن به بحث پرداخت. در مجموع به گمانم این […]

سرویس سیاسی فردا: امیر محبیان فعال اصولگرا در بخشی از گفتگوی خود با شرق درباره احتمال ورود نظامیان در انتخابات بعدی ریاست جمهوری گفت: ورود به این بحث که تاریخ درباره حاکمیت نظامیان چه حکمی دارد؛ مسئله‌ای انحرافی است. اصل موضوع سندیت ندارد؛ نمی‌توان برای فرع آن به بحث پرداخت. در مجموع به گمانم این پروژه حاکمیت نظامیان که به بهانه صحبت‌های چند نفر از سوی اصلاح‌طلبان به راه افتاده است، فقط و فقط دال بر آن است که اصلاح‌طلبان نگران ازدست‌دادن افکار عمومی هستند و می‌کوشند با هراساندن افکار عمومی از یک موضوع وهمی آنان را سمت خود نگه دارند در حالی که مفیدتر آن است که راه‌حلی کارآمد و مفید برای حل معضلات مردم ارائه کنند. اگر آنان با موفقیت مشکلات مردم را رفع کنند، قطعا مردم از لحاظ ذهنی آماده پذیرش راه‌حل‌های دیگر نمی‌شوند.

دغدغه اصلاح‌طلبان فقط حاج قاسم سلیمانی است که به دلیل مشی متواضع، فراجناحی و موفقیت‌هایش محبوبیت دارد. بهتر آن است که ابتدا مطمئن شوید سردار سلیمانی قرار است کاندیدا شود یا خیر؛ سپس به عمق‌سنجی احتمال پیروزی او در هر انتخابات محتمل بپردازید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.