تاکید المشاط بر حمایت ملت یمن از فلسطین و مقاومت/ الحوثی: آمریکا شریک جنایات رژیم صهیونیستی است

1

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المیادین، "مهدی المشاط" رئیس شورای عالی سیاسی یمن گفت که پایبندی یمن به مسئله فلسطین، یکی از دلایل هدف قرار دادن این کشور است.

وی طی سخنانی به مناسب حلول ماه مبارک رمضان بر حمایت از همه گزینه‌های مقاومت و رویارویی در میادین مقاومت در برابر رژیم اشغالگر صهیونیستی تاکید کرد و گفت: امت با چالش‌های بزرگی روبرو است و همه باید ماهیت پروژه‌های توسعه‌طلبانه آمریکا و رژیم صهیونیستی را درک کنند.

المشاط گفت: همه تبانی و توطئه برخی از رژیم‌های مزدور عربی و در رأس آن رژیم‌های حاضر در ائتلاف متجاوز علیه یمن را ملاحظه کردند.

وی بر آمادگی ملت یمن برای حمایت از ملت فلسطین و محور مقاومت با وجود تجاوز سعودی تاکید کرد کرد.

رئیس شورای عالی سیاسی یمن از ملت‌های عربی و اسلامی خواست که با تمام شیوه‌های ممکن و موجود به منظور به شکست کشاندن توطئه‌های دشمنان در فلسطین و پایتخت آن قدس حرکتی جدی و مؤثر انجام دهند.

الحوثی: آمریکا شریک جرم رژیم صهیونیستی است

عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن طی سخنانی به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان گفت که اقدام اخیر آمریکا درباره قدس، چیز عجیبی نیست، زیرا این کشور شریک جنایات رژیم صهیونیستی در تمام آنچه در فلسطین، کشورهای اسلامی و منطقه رخ می‌دهد، است.

وی با بیان "انتقال سفارت آمریکا به قدس اقدامی خصمانه است"، افزود: ما در یمن و در امت اسلامی با چالش‌های بی‌سابقه‌ای از سوی دشمنان روبرو هستیم.

الحوثی اظهار داشت: برخی در امت اسلامی عادت کرده‌اند که بین آمریکا و اسرائیل فرق قائل شوند تا بتوانند روابط خود با آمریکا را توجیه کنند.

نظرات بسته شده است.