خانه / شهدای مافع حرم / تیپ زینبیون / بسیج جهان اسلام در منطقه تشکیل شده است/ بی‌اعتمادی دنیا نسبت به آمریکا با خروج از برجام افزایش یافت

بسیج جهان اسلام در منطقه تشکیل شده است/ بی‌اعتمادی دنیا نسبت به آمریکا با خروج از برجام افزایش یافت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از موج رسا; آیت اله علی خاتمی امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای بدست آوردن تقوا و بخشودگی گناهان است اظهار کرد: این ماه برای انسان برکت، رحمت و مغفرت می آورد و انسان را به سوی رحمت الهی نیل میدهد.

وی ماه رمضان را پربرکت ترین ماه سال عنوان کرد و گفت: هر ساعت این ماه با ارزش است و شب و روز این ماه افضل است.

امام جمعه زنجان با بیان اینکه ماه رمضان ماه گناه سوزی است و گناهان بندگان در این ماه بخشوده می شود ابراز کرد: کسب تقوا بهترین فضیلت ماه مبارک رمضان است.

وی با اشاره به اینکه بهترین توشه و بهترین پس‌انداز عبارت است از تقوای الهی است، چرا که قرآن کسب تقوا را بهترین فضیلت این ماه می‌داند و همه را به کسب این فضیلت اخلاقی دعوت می‌کند ابراز کرد: در این ماه درهای رحمت خداوند به روی همه بندگان باز است.

آیت اله خاتمی با بیان اینکه دعای بندگان در این ما مستجاب می شود خاطر نشان کرد: ماه رمضان ماه خداست و خداوند عنایت خاصی به این ماه دارد.

وی با اشاره به عملیات بیت المقدس در سال ۱۳۶۱ توسط رزمندگان اسلام انجام شد را یکی از عملیاتهای فتح الفتوح عنوان کرد و گفت: دشمن بعد از فتح خرمشهر رجز میخواند و حتی صدا نیز میگفت اگر ایرانیان خرمشهر را بتوانند آزاد کند کلید بصره را خواهم داد.

امام جمعه زنجان تمام کشورهای استکبار در حمایت از صدام ایستاد بودند و با تمام قدرت برای براندازی انقلاب اسلامی از صدام حمایت میکردند بیان کرد: در نهایت با کمک و عنایت خداوند تبارک و تعالی و ایستادگی رزمندگان اسلام خرمشهر آزاد شد و این آزادی نتیجه استقامت و مقاومت رزمندگان اسلام بود.

وی با اشاره به فرمایشات امام راحل در خصوص تشکیل بسیج مستضعفین جهان افزود: امروز فرمایش تشکیل بسیج مستضعفین جهان اتفاق افتاده است.

آیت اله خاتمی با اشاره به مقاومت هفت ساله کشور سوریه با عنوان حزب الله، زینبیون و فاطمیون در قالب بسیج همگانی پیروز شد عنوان کرد:  انصارالله نیز در قالب بسیج مردمی در برابر توطئه‌های آمریکا و رژیم جعلی عبری آمریکایی عربی با تمام قدرت ایستاده است.

وی با بیان اینکه پیروزی مقاومت در لبنان نیز در راستای این مسیر بوده است ابراز کرد: ایستادن نیرو‌های سوریه در برابر تکفیری‌ها و از بین بردن و بیرون راندن آنها نیز در راستا تشکیل بسیج مستضعفین است.

امام جمعه زنجان با بیان اینکه این مسیر در منطقه همچنان ادامه دارد ابراز کرد: باید با افتخار بگوییم که توانستیم فرمایشات امام راحل را در جهان اسلام محقق کنیم.

وی با اشاره به انتظارات بی‌جای رئیس جمهور آمریکا در مسئله برجام افزود: رهبر کبیر انقلاب در رابطه با کناره گیری آمریکا از برجام بیان فرمودند که آمریکا هیچ وقت قابل اعتماد نیست.

آیت‌اله خاتمی بیان کرد: رهبر کبیر انقلاب در فرمایشات خود فرمودند« آقای ترامپ من از طرف ملت ایران می‌گویم که شما هم هیچ غلطی نمی‌توانید بکنید».

وی عنوان کرد: به ملت کشورهای اروپایی می‌گوییم که توجه کنند آمریکا شما را نیز تهدید کرد و آنها قابل اعتماد نیستند و ایران در منطقه توانست ابهت آمریکا را از بین ببرد و شما هم می‌توانید در اروپا ابهت آمریکا را بشکنید.

درباره

حتما ببینید

دختران شهدای مدافع حرم لشکر زینبیون تجلیل شدند+عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران …