۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 77653
  • 20 می 2018 - 16:06
  • 23 بازدید
  • ارسال توسط :
تحولات یمن|سرنگونی پهپاد جاسوسی متجاوزان سعودی؛ دفع حملات گسترده مزدوران در سواحل غربی

تحولات یمن|سرنگونی پهپاد جاسوسی متجاوزان سعودی؛ دفع حملات گسترده مزدوران در سواحل غربی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المیادین، یک منبع نظامی یمنی گفت یک فروند پهپاد جاسوسی ائتلاف متجاوز سعودی در کوه "النار" در بخش مرزی "حرض" در استان حجه سرنگون شده است. نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن امروز یکشنبه موفق شدند که پیشروی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المیادین، یک منبع نظامی یمنی گفت یک فروند پهپاد جاسوسی ائتلاف متجاوز سعودی در کوه "النار" در بخش مرزی "حرض" در استان حجه سرنگون شده است.

نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن امروز یکشنبه موفق شدند که پیشروی نظامیان سعودی به سمت کوه "الإم بی سی" در جیزان را متوقف کنند که طی این عملیات شماری از متجاوزان سعودی به هلاکت رسیده و یا زخمی شدند.

نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن همچنین توانستند از پیشروی متجاوزان و مزدورانشان در جبهه ساحل غربی این کشور جلوگیری کنند که طی این عملیات نیز شماری از مزدوران و متجاوزان کشته و زخمی شدند.

مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی تاکنون متحمل شکست‌های سنگینی از نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در جبهه ساحل غربی این کشور شده‌اند.

از سوی دیگر جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی چهار  بار بخش مَوزع در تعز را بمباران کردند.

رژیم سعودی از ششم فروردین 94 با تشکیل ائتلافی متجاوز از رژیم‌های مرتجع عربی، جنگی ویرانگر را علیه یمن با هدف تسلیم کردن مردم این کشور در برابر سیاست‌هایش و جلوگیری از تشکیل دولت مستقل و غیروابسته به خود آغاز کرده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.