خانه / شهدای مافع حرم / تیپ فاطمیون / فراخوان پیش‌ ثبت‌نام ۶ دوره مجمع‌القرآن فاطمیون گراش

فراخوان پیش‌ ثبت‌نام ۶ دوره مجمع‌القرآن فاطمیون گراش

مسلم محمدی، مسئول روابط عمومی مجمع‌القرآن فاطمیون گراش در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا، با اشاره به برنامه‌های ثبت نامی این مؤسسه در نیمه نخست امسال، اظهار کرد: از مهم‌ترین برنامه‌های مؤسسه حفظ یکساله قرآن در این مؤسسه و شعب مربوطه است که مهلت ثبت‌ نام تا ۱۰ تیرماه ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: همچنین ثبت‌ نام کلاس‌های تابستانه طرح تسنیم با محوریت حفظ پنج جزء قرآن تا ۱۰ تیرماه، مرحله پش‌ثبت‌نام دبیرستان قرآن‌محور غیرانتفاعی پسرانه بشارت و نام‌نویسی از پسران چهار سال به بالا در مرکز آموزش قرآن بشارت تا پایان خردادماه از دیگر دوره‌های مؤسسه و مراکز وابسته به مؤسسه در نیمه نخست امسال است.

فراخوان پیش‌ثبت‌نام 6 دوره مجمع‌القرآن فاطمیون گراش
محمدی اظهار کرد: ثبت نام کلاس‌های تابستانی آموزش قرآن بشارت ویژه بانوان، همچنین برپایی دوره آموزش ترتیل‌خوانی ویژه پسران در گروه سنی ۱۰ تا ۱۵ سال با مهلت ثبت‌ نامی تا پایان خردادماه و همچنین پیش ثبت‌نام مهد قرآن فاطمیون از پسران و دختران سه تا شش سال از دیگر دوره‌هایی است که می‌توان به آن اشاره کرد.
مسئول روابط عمومی مجمع‌القرآن فاطمیون گراش اضافه کرد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۰۷۱۵۲۴۴۵۴۴۵ داخلی ۱۰۳ تماس بگیرند و یا به پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه مجمع‌القرآن به نشانی www.majmaolquran.com مراجعه کنند.
انتهای پیام

درباره

حتما ببینید

ناگفته‌های جوان مدافع حرم پس از جانبازی/ از اشک شوق در لحظه قطع‌شدن پا به خاطر داعش تا شاهکاری بزرگ در شبکه خبر +عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از   گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران …