خانه / شهید / خانواده‌های معظم شهداء سرمایه‌های اصلی انقلاب هستند

خانواده‌های معظم شهداء سرمایه‌های اصلی انقلاب هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایرنا، سردار عباسعلی محمدیان روز دوشنبه دراین دیدار با خانواده های معظم شهیدان ‘میثم قهری ‘ و ‘سیروس فولادوند’ با اشاره به فرمایشات حضرت امام راحل و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) افزود: پیشرفت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون خون شهیدان و همراهی خانواده های معظم این عزیزان است.
وی خانواده های معظم شهدا را بازوی توانمند و معنوی ترین پشتوانه اعتقادی برای نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و خاطرنشان کرد: شهیدان افراد برگزیده خداوند هستند که تمام وجودشان سرشار از عشق به خدا و ایمان به راهی بود که طی کردند.
وی گفت : به برکت خون شهدای گرانقدر ، امروز تمام آحاد مردم در امنیت زندگی می کنند و خانواده شهداء نیز پاسداران حرمت خون این عزیزان می باشند و در سعادت جامعه نقش به سزایی دارند.
شهید ‘سیروس فولادوند’ از از شهدای نیروی انتظامی است که در اردیبهشت ماه سال 84 در در حین انجام ماموریت بر اثر اصابت گلوله به درجه رفیع شهادت نائل شد و از این شهید بزرگوار یک فرزند 12 ساله به یادگار مانده و شهید ‘میثم قهری’ نیز از شهدای نیروی انتظامی است که در فروردین ماه سال 96 در در حین تعقیب خودرو قاچاقچیان در حالی به شهادت رسید که از شیرینی تولد فرزند ناکام ماند و از این شهید بزرگوار یک فرزند 6 ماهه به یادگار مانده است.
2098/ 6155

درباره

حتما ببینید

انسجام بخشی رسانه های انقلابی در بسیج رسانه ادامه یابد / یادواره شهداء مهمترین فعالیت در بسیج رسانه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه …