شهید فاطمیون: سر می‌دهیم اما سنگر نمی‌دهیم

3

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، شهید «احمد حسین بخشی» یکی از شهدای فاطمیون است که در مرداد ماه سال ۹۴ به‌شهادت رسید. تخصصش فرماندهی توپخانه و توپچی تانک تی ۷۲و تی ۹۰ و توپچی توپ خانه بود. دوره درس مختصات و نقشه و مخابرات و بیسیم را هم طی کرده بود. او که بیشتر این دوره‌ها را در افغانستان گذرانده بود،مدت کمی هم درقندهار افغانستان به عنوان تک تیرانداز فعالیت داشت.

شهید بخشی یکی از رزمندگان گردان زرهی لشکر فاطمیون بود که با اصابت موشک کورنت توسط تروریست‌های تکفیری در شهر تدمر در سوریه به‌شهادت رسید. پیکر مطهر این شهید ۳۲ساله حدود ۴۰ روز بعد به محل سکونتش در شهر کاشان منتقل شد و در آرامگاه دارالسلام به خاک سپرده شد. شهید بخشی وقتی به‌شهادت رسید، یک دختر ۲ساله به‌نام سمیرا و یک پسر داشت که هنوز به دنیا نیامده بود. سمیرای شهید بخشی الآن چهار ساله و برادرش محمد حسین یک‌ساله است.

او در یکی از صفحات شخصی‌اش یادداشت‌هایی را از خود به یادگار گذاشته است. یکی از این دست نوشته‌ها در ادامه قابل مشاهده است:

ما غیرت و شهامت را از مولایمان حیدر کرار و سرور آزادگان حسین ابن علی(ع) آموخته‌ایم. ای وهابیون و تکفیری‌ها، بدانید ما هرگز پشت به دشمن نمی‌کنیم. ما شیعیان علی(ع) به فرموده مولایمان هرگز پشت به دشمن نخواهیم کرد.

سر می‌دهیم و سنگر نمی‌دهیم. به نظر من کسی عشق حسین(ع) در قلبش رسوخ کند هرگز از مرگ هراسی نخواهد داشت، بلکه مرگ با عزت بزرگترین آرمان و هدف ماست. مرگ با عزت هزاران بار از زندگی ننگین برتر است.

ای دشمنان! بدانید خون خروشان حسین ابن علی(ع) در رگ‌های ما جوشان است و آگاه باشید که هرگاه خون شیعه علی(ع) به جوش آید، دیگر تمام دنیا هم جلودارش نخواهد بود و هر غیر ممکنی را ممکن خواهد کرد.

نظرات بسته شده است.