۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 81490
  • 05 جولای 2018 - 5:04
  • 28 بازدید
  • ارسال توسط :

صحنه هایی از عملیات یگان پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن + فیلم

العالم – یمن این تصاویر و کلیپ ها نشان می دهد که یگان پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن هواپیمای «راصد» را برای رصد کردن تحرکات و تجمعات اشغالگران و مزدوران وابسته به آن را به منطقه ساحل غربی فرستادند. این هواپیمای بدون سرنشین پس از رصد کردن تجمع بزرگ متجاوزان و مزدوران وابسته […]

العالم – یمن

این تصاویر و کلیپ ها نشان می دهد که یگان پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن هواپیمای «راصد» را برای رصد کردن تحرکات و تجمعات اشغالگران و مزدوران وابسته به آن را به منطقه ساحل غربی فرستادند.

این هواپیمای بدون سرنشین پس از رصد کردن تجمع بزرگ متجاوزان و مزدوران وابسته به آن می بینیم که یگان پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن هواپیمای « قاصف » را که ماموریت آن رصد و بمباران اهداف دشمن است به پرواز در می آورند و به منطقه اعزام می کنند. این هواپیما فورا به سوی موقعیت رصد شد حرکت می کند و محل تجمع اشغالگران و مزدوران را با چندین گلوله و راکت هدف قرار می دهد.

یگان پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن سپس پهپاد راصد را برای حصول اطمینان از نابودی هدف مد نظر به منطقه اعزام می کند. این پهپاد حجم خسارت هایی که بر مزدوران و متجاوزان در این حمله وارد شده است را ثبت و مشخص می کند.

یگان پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن توانسته است معادلات را برهم بزند و معادلات جدیدی در روند نبردها در ساحل غربی ایجاد کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.