ستارگان پرفروغ میزبان خادمان حرم رضوی می شوند

6

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه فرهنگی هنری خبرگزاری برنا؛ به مناسبت دهه کرامت خادمان آستان قدس رضوی در منطقه ۱۸ حضور یافته و با هدف ترویج فرهنگ رضوی، دیدارهایی با خانواده شهدای حرم، بیماران بستری در بیمارستان و همچنین اهالی منطقه ۱۸ خواهند داشت.

خادمان حرم امام رضا(ع) حامل پرچم متبرک حرم مطهر آن حضرت خواهند بود و بسته های متبرکی را به خانواده شهدای مدافع حرم تقدیم خواهند کرد.

ویژه برنامه زیر سایه خورشید یک شنبه ۳۱ تیر ماه با اهتزاز پرچم متبرک رضوی در صبحگاه مشترک ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل (ع) از  ساعت ۸ صبح آغاز می شود.

کاروان خادمان رضوی در ادامه برنامه های خود در بیمارستان شهدای یافت آباد حضور یافته و سپس به عیادت بیماران در موسسه توانبخشی رعد الغدیر  خواهند رفت .

این کاروان هم چنین در این روز نماز جماعت ظهر و عصر را با میزبانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در نمازخانه ساختمان مرکزی این سازمان اقامه خواهند کرد و به صرف ناهار میهمان سازمان خواهند بود.

خادمان رضوی هم چنین برای حضور در ویژه برنامه ستارگان پرفروغ  و جشن میلاد شهدای متولد تیر ماه ساعت ۱۶ در  موزه شهدای منطقه ۱۸ حضور خواهند یافت. برنامه ادای احترام خادمان رضوی به شهدای مدافع حرم منطقه ۱۸ نیز عصر همان روز در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم مجید قربانخانی و با حضور ۱۴ خانواده شهید مدافع حرم منطقه ساعت ۱۷برگزار خواهد شد.

پایان بخش ویژه برنامه زیر سایه خورشید دیدار اهالی منطقه ۱۸ با خادمین حرم رضوی است که در قالب جشن استقبال در ساعت ۱۹ برگزار می شود.

ویژه برنامه «زیرسایه خورشید» یک شنبه ۳۱ تیر از ۹ تا ۱۹  در منطقه ۱۸ تهران میزبان شهروندان است و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۶۶۲۰۷۰۶۸ تماس بگیرند.

 

ارسال یک پاسخ