خانه / اخبار / وقایع یمن / انتقاد مبلغ کویتی از سکوت رسانه‌های عربی نسبت به جنایت صعده

انتقاد مبلغ کویتی از سکوت رسانه‌های عربی نسبت به جنایت صعده

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از «شیعه نیوز»، مبلغ شیعه کویتی در واکنش به حمله اخیر عربستان به اتوبوس حامل کودکان یمنی در صعده آن را جنایتی جنگی دانست و از سکوت رسانه های عربی در این زمینه انتقاد کرد.

 «سید مصطفی الزلزله»، مبلغ کویتی در صفحه توییتر خود با انتشار ویدیویی ضمن محکوم کردن جنایت جدید ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان در صعده از سکوت رسانه های عربی در این باره هم انتقاد کرد.
وی حمله اخیر ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان به اتوبوس حامل کودکان یمنی در بازاری در صعده را جنایت توصیف کرد و نسبت به ادامه جنگ یمن هشدار داد.

الزلزله گفت نهادهای بین المللی و حقوقی باید با مسببان این جنایات جنگی برخورد کنند و خطاب به تصمیم گیرانی که منجر به شکل گیری بحران یمن شده اند گفت یک انسان دانا در میان شما وجود ندارد که این جنگ را تمام کنید؟

وی از رسانه ها و فضای مجازی عربی هم انتقاد کرد و گفت پوشش کاملی در خصوص این جنایت صورت نگرفته است و افزود با وجود همه جنایت هایی که در یمن رخ می دهد هیچکس نسبت به اطلاع رسانی درباره این جنایت ها اقدام نمی کند و جنایتکاران جنگی در این کشور محاکمه نمی شوند.

درباره

حتما ببینید

نقض دوباره آتش بس در استان الحدیده یمن توسط سعودی ها

العالم – یمن مزدوران وابسته به نظام آل سعود با توپخانه اطراف هتل "قصر الاتحاد" …

دیدگاهتان را بنویسید