آمریکایی ها از جنگ های منطقه هیچ بهره ای نبرده اند

6

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سفیر افلاک  سردار مرتضی کشکولی ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به شرایط سخت امروز کشور گفت: تحریم اقتصادی و فشار از بیرون،عملیات روانی بسیار سنگین و مهیب و میدان کارزار ناشی از سوءمدیریت در کشور باعث به وجود آمدن شرایط سختی در کشور شده است.

 

وی افزود: دشمنان حرف براندازی و فروپاشی را بر سر زبان ها انداخته درحالی که واقعیت این است که یک جنگی در منطقه رخ داد؛ عراق، بحرین، یمن و سوریه را در گیر کردند در میدان جبهه مقاومت به میدان داری جمهوری اسلامی داعش از بین رفت و درواقع تهدید به فرصت تبدیل شد.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان اظهار داشت: یک لشکر بین المللی ۲۵۰ هزار نفری متشکل از فلسطینی، ایرانی،عراقی، سوری، پاکستانی، افغانی، لبنانی و یمنی جایگزین داعش در منطقه شد.

 

به گفته سردار کشکولی نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل الان هر روز خواهش می کند ایران از مرزهای رژیم صهیونیستی ۸۰ کیلومتر دورتر باشد و عین لفظ آن هاست که ما داریم خفه می شویم و در محاصره هستیم.

 

فرمانده سپاه لرستان با بیان اینکه آمریکایی ها از همه جنگ هایی که در یمن، بحرین و سوریه شروع کرده اند هیچ بهره ای نبرده اند، گفت: هر روز و هر شب بمباران می کنند اما مردم با ما هستند در لبنان۶۷کرسی از ۱۲۰کرسی مجلس متعلق به انقلاب اسلامی است.

 

سردار کشکولی با اشاره به این که آمریکا، اروپا، روسیه، چین و اعراب همه در مقابل ما بودند،خاطرنشان کرد: روسیه و چین دیگر با آمریکا نیستند و بحرین، یمن و عراق با هستند و سه کشور اروپایی فرانسه، آلمان و انگلیس اختلاف مالی و سیاسی با آمریکا دارند.

 

وی با بیان این که دشمن در میدان های عراق، سوریه، لبنان، بحرین و پاکستان هیچ توفیقی نداشته است،عنوان کرد: در پاکستانی که در این۷۰ سال یا با وهابیت بوده یا با آمریکایی ها برای اولین بار عمران خان هوادار انقلاب اسلامی رای آورد.

 

به گفته وی برای اولین بار ۱۰۰موشک به سمت اسرائیل پرتاب شد و هواپیمای f16را اسرائیلی ها آوردند در سوریه زدند اما الان جرات نمی کنند در یک سانتی متری لبنان یا سوریه موشک پرتاب کنند.

 

فرمانده سپاه لرستان گفت: دشمن در رابطه با اقتصاد ایران دو حرف متناقض می زند از یک طرف می گویند اقتصاد ایران ضعیف است و از طرف دیگر می گویند هزینه موشک ها یمن،سوریه و بحرین را ایران می دهد؛ اگر اقتصاد ما مفلوک و ضعیف است چگونه چندین جنگ را مدیریت می کند این ها فشار دشمن و عملیات روانی است.

 

سردار کشکولی با بیان این که زبان ما در تبیلغ پیشرفت های انقلاب اسلامی قاصر است، گفت: در فضای مجازی باید دستاوردهای انقلاب اسلامی گفته شود که مردم خوشحال شوند جمهوری اسلامی در این ۴۰سال به اندازه ۴۰۰سال در همه زمینه ها کار کرده است.

 

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی را باید با دل و جان حفظ کنیم چراکه احترام به رأی مردم است هیچ نهادی حق ندارد جلوی نظرات و تفکرات مختلف را بگیرد ما هرچه داریم از شهداست بعضی ها نسبت به شهدا بی مهری می کنند و یا با جبهه مقاومت و جنگ هشت ساله مخالف هستند و می خواهند انقلاب اسلامی را زیر سوال ببرند.

 

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص انتقال پادگان امام حسین(ع) گفت: توافقی با دولت در زمان آقای بازوند و در حال حاضر با آقای خادمی انجام شده که قرار بوده ۶۹میلیاردتومان بدهند که زمین تهیه و ساختمان ساخته شود.

 

سردار کشکولی اظهار داشت: تا الان ۲۸میلیاردتومان را به ما داده اند که طراحی ها انجام شده و با شرکت های اسکلت سازی توافق شده و عن قریب اسکلت ساختمان بالا می رود.

 

فرمانده سپاه لرستان با بیان این که ۴۰میلیاردتومان را هنوز پرداخت نکرده اند اگر سروقت پول بدهند مکان جدید آماده می شود وتا سال ۹۸ یا نهایتا سال۹۹ محل فعلی تخلیه و در اختیار میراث فرهنگی قرار می گیرد.

ارسال یک پاسخ