مصرف کالای داخلی راهکار پیروزی در برابر دشمن است

15

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایرنا حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد افزود: ملت ایران امروز در برابر دشمنی قرار دارند که همه توان خود را برای یک جنگ تمام عیار اقتصادی به کار گرفته است.
وی اظهار داشت: دشمن در طول این ۴۰ سال از عمر با برکت انقلاب با هر توطئه و ترفندی قصد ضربه زدن به نظام را داشت که تا امروز نیز شکست خورده است.
خطیب نماز جمعه بروجرد بیان کرد: امروز باید با بصیرت و هوشیاری همچون گذشته در برابر جنگ اقتصادی دشمن پیروز شویم.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی اضافه کرد: مصرف کالای داخلی و جلوگیری مسئولان از واردات بی رویه کالاهای خارجی یک شکست بزرگ برای دشمنان است.
وی ادامه داد: قوه قضاییه و تعزیرات حکومتی عزم خود را برای مقابله با مفسدان اقتصادی جزم کرده اند زیرا این مهم مطالبه اصلی مردم است.
امام جمعه بروجرد گفت: دولت باید کارگاه های تولیدی نیمه فعال و راکد را راه اندازی کند تا کارگر و تولید ایرانی رونق بگیرد و تحریم ها به فرصت تبدیل شود.
حجت الاسلام والسملیمن حسینی افزود: دشمن امروز از قدرت بالای ایران اسلامی هراسان است و قصد دارد ایران را از داخل تهی کنند تا به اهداف شوم خود برسند.

***سازمان ملل و شورای امنیت در قبال کشتار مردم یمن سکوت کرده اند
امام جمعه بروجرد با اشاره به کشتار بی رحمانه مردم یمن اظهارداشت: سکوت مرگبار مجامع بین المللی در برابر کشتار بی رحمانه دانش آموزان یمنی و قتل عام مردم بی گناه نشان می دهد که امریکا، اسرائیل و عربستان بزرگترین تروریست ها هستند.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی بیان کرد: مسلمانان جهان نباید در مقابل کشتار بی رحمانه مردم یمن سکوت کنند.

*** مشکلات کارگران شهرداری بروجرد سریع برطرف شود
وی اضافه کرد: کارگران مظلوم و زحمت کش شهرداری بروجرد قربانی اختلافات موجود بین مسئولان شورای شهر و شهرداری شده اند که این مهم باید سریع برطرف شود.
خطیب نماز جمعه بروجرد ادامه داد: باید در نشستی با حضور نمایندگان مردم شهرستان درمجلس شورای اسلامی، شهردار و فرماندار بروجرد تشکیل و مشکلات کارگران شهرداری مطرح و مرتفع شود.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی گفت: کارگران شهرداری هشت ماه حقوق نگرفته اند و زندگی آنها با مشکلاتی روبرو شده است که مسولان مربوطه باید در راستای پرداخت مطالبات آنها اقدام کنند.
۷۱۹۰/۷۲۷۳
انتهای پیام

ارسال یک پاسخ