لبیک قبایل «الدریهمی» یمن به ندای رهبر انصارالله برای پیوستن به جبهه ساحل غربی

9

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، در پی دعوت «عبدالملک الحوثی» رهبر انصارالله یمن در روز عاشورا از مردم کشورش برای پیوستن به جبهه ساحل غربی، قبایل منطقه «الدریهمی» در استان «الحدیده»، اعلام بسیج عمومی برای مقابله با تجاوز سعودی – آمریکایی کردند.

به نوشته پایگاه خبری شبکه «المسیره»، این قبایل طی همایشی با حضور شیوخ و ریش‌سفیدان و افراد بانفوذ الدریهمی؛ همزمان با بزرگداشت چهارمین سالگرد انقلاب ۲۱ سپتامبر یمن و انقلاب امام حسین (ع)، برای مقابله با اشغالگری آمریکایی – اسرائیلی و سعودی در کشورشان اعلام آمادگی کردند تا «ضمن حمایت مالی از جبهه‌های نبرد با متجاوزان در ساحل غربی، به این جبهه‌ها نیرو اعزام کنند و از دین و وطن خود دفاع کنند و خاک کشورشان را از لوث وجود متجاوزان و مزدورانشان پاک سازند».

این قبایل همچنین سکوت جامعه بین‌الملل و کشورهای عربی در قبال جنایات  هر روزه عربستان و آمریکا علیه ساکنان استان الحدیده را که ده‌ها شهید و زخمی برجای می‌گذارد و به تخریب زیرساخت‌های این استان منجر می‌شود، محکوم کردند.

رهبر انصارالله یمن در سخنرانی روز عاشورا، از مردم یمن خواست برای مقابله با حملات ائتلاف سعودی-اماراتی در جبهه ساحل غربی از رزمنده‌ها و نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن حمایت کرده و به آنها ملحق شوند.

ارسال یک پاسخ