مدافعان حرم نبودند، هرهفته شاهد حوادث تروریستی بودیم

10

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛   آیت الله عباس کعبی در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به حادثه تروریستی در اهواز اظهار داشت: نمایش اقتدار و عظمت ملت و نیروهای مسلح جمهور اسلامی ایران برای دشمنان، مزدوران آمریکا، صهیونیسم ، آل سعود و وهابیت قابل تحمل نیست و ایجاد ناامنی و آشوب از اهداف دشمنان می باشد.

وی ادامه داد: این حادثه جنایتکارانه تروریست های تکفیری و مزدوران آل سعود، صهیونیسم و آمریکا نشان یاس ، استیصال و درماندگی دشمنان اسلام، انقلاب و ایران است و به دنبال شکستهای پی در پی از جبهه مقاومت و در دهه محرم خلق حماسه عاشورایی توسط مردم ایران و به ویژه مردم خوزستان و مردم عرب نشان از آن دارد که دشمنان به خط آخر رسیده اند و در گردابی فرو رفته اند و ضربه خیره کننده و مشت آهنین پاسخ این جنایات کاران ضد بشری است.

عضو خبرگان رهبری افزود: مردم اهواز و قبایل غیور عرب با بیرق های قبایل به نشانه های محلی در تشییع جنازه های شهدای سرافراز با شعار هیهات من الذله، لبیک یا حسین، مرگ برآمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ برآل سعود با اعلام برائت و بیزاری از این اموی های زمان و حامیان آنها به صحنه می آیند و وحدت و برادری و صلابت و بصیرت و آگاهی و بیداری خود و حضور بیشتر در صحنه را به نمایش خواهند گذاشت.

مردم انقلابی و ولایتمدار ایران با وحدت چشم مزدوران را کور خواهند کرد

وی بیان داشت: ملت عاشورایی ایران اسلامی و مردم انقلابی و ولایتمدار خوزستان و اهواز با عشق و وفاداری به مکتب حسینی و با پیروی از خط امام و رهبری در برابر دشمنان با وحدت و برادری در صحنه حاضر هستند و چشم وهابی های مزدور سعودی را کور خواهند کرد.

آیت الله کعبی با اشاره به اینکه باید هوشیار باشیم، خاطرنشان کرد: همانطور که مقام معظم رهبری دستور دادند نیروهای امنیتی و اطلاعاتی دنباله های این مزدوران را شناسایی کنند و به دستگاه قضایی بسپارند تا به سزای اعمال ننگین خود برسانند.

مدافعان حرم نبودند، هرهفته شاهد حوادث تروریستی بودیم

وی ابراز داشت: با وجود این حوادث قدر امنیت و آرامش را بیشتر می دانیم و این نوع جنایات باعث می شود که قدر حافظان امنیت و مدافعان حرم بیشتر شناخته و احساس شود و اگر این افراد نبودن شاید هر هفته شاهد این جنایات در هر شهر ایران بودیم.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه با اشاره به اینکه مدافعان حرم و حافظان امنیت جلوی این شرارت ها را می گیرند و تا کنون هم گرفته اند، گفت: باید مراقب باشیم تا دشمن از طریق تفرقه و دودستگی بین قومیت ها ایجاد اختلاف نکند و یا از طریق بستر مشکلات و نارضایتی ها در کشور رخنه کند.

وی ادامه داد: ما صف یکپارچه ملت و مسئولان را در مقابل دشمنان بعد از این حادثه بیشتر شاهد خواهیم بود و به خانوادهای شهدا و داغ دیدگان تسلیت می گوئیم و شفای مجروحان را از خدا می خواهیم.

ارسال یک پاسخ