روش توهین‌آمیز ترامپ در تعامل با برخی از حکام عرب را محکوم می‌کنیم

16

روش توهین‌آمیز ترامپ در تعامل با برخی از حکام عرب را محکوم می کنیمبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از تلویزیون المسیره، مهدی المشاط، رئیس شورای عالی سیاسی یمن، در سخنانی به مناسبت پیروزی انقلاب ۱۴ اکتبر علیه استعمار انگلیسی گفت: « بسیار متاسفیم که برخی از حکام عرب به ملت ما و مردم خود ظلم می کنند؛ اما برابر دشمنان امت اسلام خوار و ذلیل هستند».

وی افزود: «این روش توهین آمیز را که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، در تعامل با برخی از حکام عرب در پیش گرفته است محکوم می کنیم». مهدی المشاط همچنین گفت: «در صورتی که نظام عربستان سعودی تصمیم بگیرد حملات خود را علیه ما متوقف و به طرف موضعی شرافتمندانه در برابر تهدیدات ترامپ حرکت کند ما اولین حامی این موضع خواهیم بود».

رئیس شورای عالی سیاسی یمن گفت: «با وجود زخم‌هایی که به ما وارد شده است ما پیشگام دفاع از سرزمین حرمین شریفین برابر هرگونه واکنش جسورانه رئیس جمهور آمریکا خواهیم بود»

وی همچنین تاکید کرد: ما دستان خود را به طرف صلح با همه گروه‌ها و رقبای داخلی و منطقه‌ای به گونه ای که حاکمیت و استقلال ملت ما را حفظ کند دراز می کنیم.

ارسال یک پاسخ