خانه / اخبار / ولایت‌مداری شاخصه اصلی مردم چهارمحال و بختیاری است

ولایت‌مداری شاخصه اصلی مردم چهارمحال و بختیاری است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز ؛ سردار علی‌محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری در مراسم تودیع و معارفه نماینده ولی‌فقیه در سپاه استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم اظهار کرد: سپاه این استان در ۱۱ ناحیه مقاومت، ۹ ناحیه شهرستانی، یک ناحیه عشایری، یک ناحیه دانشجویی و تیپ ۴۴ حضرت قمربنی‌هاشم (ع) افتخار دارد که در هشت سال دفاع مقدس و سال‌های بعد از آن حافظ حریم جمهوری اسلامی بوده و در جبهه‌های غرب، جنوب، جنوب غرب و… است.

وی با بیان اینکه این استان ۲ هزار و ۴۳۸ شهید در دوران دفاع مقدس و ۱۳ شهید مدافع حرم تقدیم کرده اضافه کرد: شهدا مایه افتخار این استان هستند.

سردار اکبری یادآور شد: چهارمحال و بختیاری یک شاخصه مهم دارد و آن ولایت‌مداری آن‌هاست و این ویژگی متعلق به ایام کنونی نیست بلکه سابقه طولانی دارد.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: در مجموعه سپاه این استان سه حوزه فرماندهی، نمایندگی و حفاظت اطلاعات فعالیت دارند و پیش‌قدمی حوزه نمایندگی در همه ماموریت‌های سپاه مثال‌زدنی است.

سردار اکبری بیان داشت: حجت‌الاسلام سرافراز در راس حوزه نمایندگی همواره در ماموریت‌ها حاضر بودند و ۱۲ سال در این استان خدمت کرد که نشان از محبوبیت و موفقیتشان دارد.

وی در انتها گفت: ما در سپاه استان همچون گذشته برای دستیابی به اهداف نظام همراه و همگام با حوزه نمایندگی خواهیم بود.

درباره

حتما ببینید

تشریح برنامه‌های بسیج شهرداری تهران در هفته بسیج

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، …

دیدگاهتان را بنویسید