محسن حججی

پوستر پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت رونمایی می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایکنا به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، این مراسم با حضور حسین صابری مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس، محمد خزاعی دبیر جشنواره و تهیه‌کننده فیلم سینمایی «به وقت شام»، احمدی‌فر رئیس حوزه هنری استان اصفهان، جمعی از مدیران جشنواره و مسئولان حوزه سینمای دفاع مقدس و مقاومت و همچنین، هنرمندان و سینماگران اصفهان ساعت ۱۶ در عمارت سعدی حوزه هنری اصفهان رونمایی می‌شود.

در این خبر آمده است: جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت پس از ده دوره برگزاری از دوره یازدهم با اتخاذ راهبرد‌های بین‌المللی و هدف گذاری سینمایی در عرصه بین‌الملل به صورت بین‌المللی برگزار می‌شود که مورد توجه هنرمندان و سینماگران مستقل دنیا قرار گرفته است. پوستر بخش ویژه و بین‌الملل جشنواره نیز، در این رویداد هنری، رونمایی خواهد شد.

تبیین فرهنگ مقاومت در مقابل تهاجم و نفوذ فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و رسانه‌ای دشمنان به ویژه آمریکا، استکبارستیزی ملل مظلوم جهان، مبارزه با «تروریسم» و «صهیونیسم بین الملل»، توجه ویژه به چالش‌ها و نیاز‌های فرهنگی و سینمایی جهان اسلام در بخش‌های «سینمای ایران» و «سینمای بین‌الملل» با حضور فیلمسازان داخلی و خارجی از مهم‌ترین مولفه‌ها و رویکرد‌های این جشنواره را تشکیل می‌دهد.

رونمایی پوستر پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت فردا یکشنبه، ۲۹ مهرماه، ساعت ۱۶ در سالن سعدی حوزه هنری واقع در خیابان استانداری، گذر سعدی با حضور مسئولین جشنواره، عوامل سینمایی و هنرمندان اصفهان برگزار خواهد شد.   انتهای پیام

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن