فرمانده جدید سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به دیدار ‌خانواده شهدای ‌باشت رفت+تصاویر

33

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری تسنیم از باشت، فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به همراه جمعی از فرماندهان و کارکنان سپاه استان به دیدار برخی از خانواده شهدای شهرستان باشت رفت و از خانواده‌های شهدا قدردانی کرد.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: بارها در مجالس مختلف عرض کرده ام که امثال ما نیاز به چنین حضور و دیداری با خانوادهای معظم شهداء داریم تا گرد غفلت بر سر و روی مان ننشیند و فراموش نکرده ایم که اگر امروز مسئولیت و امنیتی در کشور داریم به برکت خون شهداست.

حمید خرمدل افزود: دیدار با خانواده های شهدا موجب عزت انسان خواهد شد، چرا که خانواده‌های معظم شهداء همه وجودشان را وقف نظام و انقلاب کرده‌اند و ان امیدوارم همه بتوانیم در مسیر شهداء طی طریق کنیم.

وی ادامه داد: درحقیقت روحیه ایثار و جانفشانی رزمندگان اسلام در دوران ۸ سال دفاع مقدس در نوع خودش بی نظیر بود و نمی‌توان از نعمت الهی خانواده های شهداء که فرزندان خود را راهی جبهه‌های نبرد حق علیه باطل می‌کردند به راحتی گذشت و همه به نوعی وظیفه داریم تا از این سرمایه‌های اصلی انقلاب و نظام اسلامی صیانت کنیم.

ارسال یک پاسخ