خانه / شهید / فرمانده جدید سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به دیدار ‌خانواده شهدای ‌باشت رفت+تصاویر

فرمانده جدید سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به دیدار ‌خانواده شهدای ‌باشت رفت+تصاویر

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری تسنیم از باشت، فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به همراه جمعی از فرماندهان و کارکنان سپاه استان به دیدار برخی از خانواده شهدای شهرستان باشت رفت و از خانواده‌های شهدا قدردانی کرد.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: بارها در مجالس مختلف عرض کرده ام که امثال ما نیاز به چنین حضور و دیداری با خانوادهای معظم شهداء داریم تا گرد غفلت بر سر و روی مان ننشیند و فراموش نکرده ایم که اگر امروز مسئولیت و امنیتی در کشور داریم به برکت خون شهداست.

حمید خرمدل افزود: دیدار با خانواده های شهدا موجب عزت انسان خواهد شد، چرا که خانواده‌های معظم شهداء همه وجودشان را وقف نظام و انقلاب کرده‌اند و ان امیدوارم همه بتوانیم در مسیر شهداء طی طریق کنیم.

وی ادامه داد: درحقیقت روحیه ایثار و جانفشانی رزمندگان اسلام در دوران ۸ سال دفاع مقدس در نوع خودش بی نظیر بود و نمی‌توان از نعمت الهی خانواده های شهداء که فرزندان خود را راهی جبهه‌های نبرد حق علیه باطل می‌کردند به راحتی گذشت و همه به نوعی وظیفه داریم تا از این سرمایه‌های اصلی انقلاب و نظام اسلامی صیانت کنیم.

درباره

حتما ببینید

یاد شهداء، ما را از تنگناها عبور می دهد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه …

دیدگاهتان را بنویسید