وقایع یمن

مسلمانان منطقه امروز در یک سنگر حضور دارند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایرنا، سید حسن علی العماد عصر چهارشنبه در نشست خبری پیش از برگزاری سومین بزرگداشت مجاهدان در غربت در دانشگاه دامغان افزود: به برکت حرکت امام خمینی (ره) و رهنمودهای امام خامنه ای، امروز تمامی مسلمانان در یک سنگر حضور دارند.
دبیر کل جنبش مستقبل العداله یمن با بیان این که دشمن باید بداند زمان جدا کردن کشورهای اسلامی از یکدیگر به پایان رسیده است، اضافه کرد: امروز کشورهای منطقه همه در زیر پرچم اسلام در یک سنگر مقابل آل سعود، آمریکا، اسرائیل و استکبار جهانی ایستادگی کردند.
علی العماد اضافه کرد: دشمن از زمان خلافت امیرالمومنین (ع) سعی در ایجاد تفرقه بین جبهه حق و باطل دارد که با حرکت شیعیان و دوست داران اسلام در منطقه، هرگز موفق به این کار نشده است.
وی تصریح کرد: برگزاری این بزرگداشت ها نشان می دهد که امروز اسلام با اتحاد بین تمامی کشورهای مسلمان منطقه در حال گسترش است.
علی العماد افزود: امام خمینی (ره) کشورهای اسلام را زنده و بیدار کرد و امروز شاهدیم اسلام به قلب مسلمانان جهان راه پیدا کرده است.
وی خاطر نشان کرد: اگر آمریکا، عربستان و اسرائیل به بهانه های مختلف به دنبال نابودی انقلاب اسلامی هستند، باید بدانند امروز اسلام در تمام جهان راه پیدا کرده است.
دبیر کل جنبش مستقبل العداله یمن گفت: امروز یمن در محاصره است و تسهیلات کافی در جنگ با عربستان ندارد اما سلاح ما، انسان های آزاده و مقاوم یمن هستند که همانند هزاران موشک قدرت نابودی استکبار را دارد.
سومین بزرگداشت مجاهدان در غربت با حضور بیش از ۸۵ نفر از اندیشمندان و فرهیختگان ۲۸ کشور جهان، مقام های لشگری و کشوری و هم چنین خانواده های شاهد از کشور لبنان، سوریه، نیجریه و فلسطین شامگاه چهارشنبه در دانشگاه دامغان برگزار می شود.
۹۸۵۶/۷۴۰۸
انتهای پیام

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن