۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 95576
  • 26 دسامبر 2018 - 13:30
  • 57 بازدید
  • ارسال توسط :
مدافعان حرم؛ مدافعان حریم دل بودند/ بسیجی واقعی زندگی اش وقف اسلام است

مدافعان حرم؛ مدافعان حریم دل بودند/ بسیجی واقعی زندگی اش وقف اسلام است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، حسین یکتا مسئول قرارگاه جهادی امام رضا(ع) و مسئول سابق قرار گاه فرهنگی خاتم الاوصیاء بعد از ظهر امروز در جهادگران بسیج دانشجویی استان اردبیل با بیان اینکه دوران دانشجویی بهترین دوران زندگی جوانان است، […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، حسین یکتا مسئول قرارگاه جهادی امام رضا(ع) و مسئول سابق قرار گاه فرهنگی خاتم الاوصیاء بعد از ظهر امروز در جهادگران بسیج دانشجویی استان اردبیل با بیان اینکه دوران دانشجویی بهترین دوران زندگی جوانان است، گفت: جوانان و بسیجیان در عصر کنونی که عصر جنگ نرم است باید تلاش بیشتری از خود نشان دهند چراکه امروز استکبار جهانی با هزاران توطئه در صدد نابودی ایران اسلامی برآمده و ما باید هوشیارتر عمل کنیم همانطور که همانند پدرانمان برای حفظ نظام جمهوری اسلامی از جان و دل مایه بکذاریم.

وی با اشاره به اینکه جوانان و بسیجیان ابتدا باید خود را بشناسند، گفت: برنامه ریزی برای پیشبرد اهداف زندگی مستلزم شناخت افراد از خود و توانمندی های خودشان است.

مسئول قرارگاه محرومیت‌زدایی امام رضا(ع) کشور با اشاره به اینکه دشمن در حال حاضر از تمام قوای خود برای فشار بر ایران اسلامی استفاده می‌کند، گفت: نبرد امروز جدی شده و برای پیروزی در این نبرد باید تمام جوانان و تمام ملت ایران در برابر دشمنان انقلاب اسلامی یکدل و یک صدا شوند چراکه زندگی همه ما در سایه انقلاب اسلامی تداوم دارد.

یکتا در ادامه سخنان خود به دوران هشت سال دفاع مقدس نیز اشاره کرد و گفت: جوانان باید قدر این شهدا را بدانند چراکه برای آسایش فرزندان این مرزوبوم رفتند و دست از جان و خانواده خود را دادند تا پرچم ایران همچنان پابرجا و استوار برافراشته شود.

وی با بیان اینکه دانشجویان باید قدر دوران دانشجویی خود را بدانند و از حضور در اردوهای جهادی لذت ببرند گفت: حضور در اردوهای جهادی هم می‌تواند عامل دلگرمی مردم باشد و هم تذکری به مسؤولان کم کار تا مسؤولیت خود را به نحوه احسن انجام دهند.

این پیشکسوت عرصه جهاد و سازندگی در بخش دیگری از سخنان خود به توصیف ویژگی های بسیج  و بسیجی پرداخت و گفت: هرجاکه بوی شهادت می‌آید باید بسیجی‌وار در میادین حاضر شویم  چرا که شهادت نصیب هرکسی نخواهد شد و حیف است که بسیجی باشید ولی در راه خدا واسلام خون دل نخورید.

یکتا بر لزوم هوشیاری در برابر توطئه‌های دشمنان تاکید کرد و گفت: هدف اصلی دشمن از بین بردن وحدت و انسجام ملت ایران اسلامی است و ما نباید اجازه دهیم دشمن به هدف خود برسد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن