شهید

غبارروبی و عطرافشانی مزارشهدای شهرستان بوکان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه، صبح امروز (پنج شنبه) ، آئین غبار روبی و عطر افشانی مزار شهداء شهرستان بوکان همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر با حضور حاج ماموستا عباس احمدی باغ امام جمعه بوکان ، جمال خسروی فرماندار  بوکان، لقمان خسرو پور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بوکان ، محمد یزدان پناه بخشدار مرکزی، اعضای شورای تامین شهرستان ، مسئولین ادارات و خانوده های معظم شهدا این شهرستان در گلزار شهدای بوکان برگزار گردید.

در حاشیه ی این مراسم ، جمال خسروی فرماندار  بوکان در گفت و گو با  خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه، با بیان نقش پررنگ شهدا در سرافرازی ایران اسلامی ،گفت : کسانی که انقلاب کرده و امام (ره) را همراهی کردند امروز از ثمره شیرین آن بهره می برند  و راه شهدای انقلاب نیز باید ادامه داشته باشد , امروزه هر چند مسایل و مشکلاتی وجود دارد اما انقلاب اسلامی ایران، تحت حمایت رهبری و همراهی همیشگی مردم ادامه خواهد داشت و با قدرت بیشتری مشکلات را پشت سر می گذارد.

فرماندار بوکان افزود: امروز دشمن وارد جنگ اقتصادی با ایران شده  که ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی با وفاداری به آرمان‌های امام راحل، شهدا و رهبری از این گردنه‌ سخت نیز به سلامت عبور می‌کنند.

فرماندار بوکان، با اشاره به اینکه خدمت به مردم، خدمت به انقلاب است و انقلاب متعلق به همه است ، تاکید کرد: تلاش برای ایجاد اشتغال، تلاش برای کاهش تورم، تلاش برای تثبیت ارزش های نظام، خدمت به نظام محسوب می شود.
دهه فجر امسال , ۱۵۰ برنامه فرهنگی، ورزشی و هنری با همکاری سپاه و ۴۰ برنامه فرهنگی، هنری و ادبی برای کودکان و نوجوانان نیز با همکاری کانون پرورش فکری کودکان در این شهرستان برگزار می‌گردد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن