شهید

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن فراجناحی است

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن فراجناحی استبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان،  محمد علی پور مختار  مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرارسیدن چهلمین فجر انقلاب اسلامی و ضرورت حضور همه اقشار مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: مردم نسبت به حفظ و حراست از ارزش‌های دینی خود حساس هستند از این رو با مشارکت در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب نشان خواهند داد که پای آرمان‌های خود هستند.
نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مردم در زمان هشت سال دفاع مقدس و در برابر تجاوزگری صدام و غربی‌ها ایستادگی کردند و هزاران شهید تقدیم راه اسلام کردند تا نشان دهند که انقلابشان را به راحتی بدست نیاورده اند که بخواهند به راحتی از دست بدهند.

وی ادامه داد: بنابراین می‌توان اذعان کرد که حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن فارغ از دیدگاه‌های سیاسی و جریان‌های فکری است، زیرا صحبت از ارزش‌هایی است که خون شهدا برای حفظ آن‌ها در این سرزمین ریخته شده است.

پورمختار  با اشاره به اینکه پس از برگزاری مراسم‌های ۲۲ بهمن هر سال مشاهده می‌شود که سردمداران غربی از اجرای نقشه‌ها و دسیسه‌های شوم خود مایوس می‌شوند، تصریح کرد: در واقع حضور تمام اقشار مختلف مردم با دیدگاه‌های مختلف در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب پیام شفاف و آشکاری برای غربی‌ها دارد و به آن‌ها می‌گوید که ایران زمین بازی آن‌ها نیست.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ۲۲ بهمن هر سال تجدید بیعتی مجدد با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب و شهداء است، خاطرنشان کرد: همچنین مردم با حضورشان در جشن چهل سالگی به دشمنان استعماگر نشان می‌دهند که آزادی و استقلال برایشان در اولویت است و هیچگاه تحت لوای سلطه گران قرار نخواهند گرفت.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن