صلح در یمن با هروله به سوی اسرائیل به دست نمی‌آید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن ضمن محکوم کردن مشارکت دولت مستعفی در نشست ورشو و لکه دار کردن نام یمن در محفل بین المللی توطئه کننده علیه اعراب و مقدسات آنان اعلام کرد: ملت یمن حامی آرمان فلسطین هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از المسیره، وی افزود: مشارکت خالد الیمانی (وزیر خارجه دولت مستعفی یمن) در نمایش مضحک ورشو نمایانگر میزان خواری و خفت خائنان به کشور است. دولت ادعایی با شرکت در ورشو نشان داد که بلاتکلیف و فرمانبردار سریع است و مواضعی اتخاذ می‌کند که جنایت ملی و قومی و دینی است.

سخنگوی انصارالله یمن بیان کرد: ماندن بیش از اندازه دولت مزدور در خارج آنرا آلوده به عادی سازی روابط (با رژیم صهیونیستی) کرده است و در پشت سر ریاض و ابوظبی حرکت می‌کند.

عبدالسلام افزود: هدف از نشست ورشو نابودی آرمان فلسطین است. مشارکت کشور‌های ائتلاف ضد یمن و دولت مزدور در این نشست خیانت است. صلح در یمن از طریق هروله به آغوش اسرائیل محقق نمی‌شود.

وی از همه طیف‌های یمنی خواست که این موضع خفت بار را محکوم کنند و بر موضع یمن که همواره در کنار فلسطین بوده و خواهد بود، تاکید کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن