شهید

شیعه و سنی برای پاسداشت خون شهداء سنگ تمام گذاشته‌اند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایکنا از سیستان‌وبلوچستان به نقل از اوشیدا، یادواره شهدای سیستان امروز، ۱۸ اسفندماه با حضور فرمانده سپاه سلمان و آیت‌الله عباسعلی سلیمانی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، در مسجد جامع شهر بنجار زابل برگزار شد.
امان الله گشتاسبی، فرمانده سپاه سلمان استان در این مراسم گفت: زمانی راه شهدا و فرهنگ ایثار در جامعه شکل می‌گیرد که مردم خودجوش پای کار باشند.
وی افزود: همانطور که در ایام محرم عشق و ارادت مردم به امام حسین (ع) و یاران شهیدش به بهترین شایستگی برگزار می‌شود باید برای شهدای انقلاب اسلامی نیز همین فرهنگ اجرا شود.
گشتاسبی عنوان کرد: در استان سیستان و بلوچستان مردم به طور خود جوش این فرهنگ را به نمایش می‌گذارند که ماحصل آن برگزاری چندین یادواره شهدا در منطقه سیستان است، و شیعه و سنی برای برگزاری هر چه با شکوه‌تر آن سنگ تمام گذاشتند.
وی ادامه داد: مسیر و اهداف شهداء باید دائما برای جوانان تکرار شود، چرا که نظام اسلامی اقتدار و عظمت خود را امروز مدیون خون شهدا، ایثارگران و همچنین آزادگان است.
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: شهداء در طول ۴۰ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران نشان دادند که انقلاب اسلامی پشتوانه‌ای قوی و با دوام دارد.
وی اظهار کرد: استقلال، آزادی و اصل نظام جمهوری اسلامی ایران، باعث شد تا انقلاب همانند برگ زرینی در جهان بدرخشد و به عظمت و قدرت والایی دست یابد.
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران برای حفظ عظمت خود نیاز به وحدت، انسجام ، پشتیبانی و پاسداشت خون شهدا دارد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن