محسن حججی

رئیس هیأت سه‌گانه قم قاضی مسابقات جهانی ۲۰۱۹ شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، در حالی که کشور امارات طبق برنامه‌ریزی انجام شده از سوی فدراسیون جهانی سه‌گانه میزبانی مسابقات ۲۰۱۹ قهرمانی دنیا را بر عهده دارد، یکی از داوران قضاوت کننده در این دوره از مسابقات، رئیس هیأت سه‌گانه استان قم محسوب می‌شود.

رئیس هیأت ورزش‌های سه‌گانه استان قم محمدکاظم حججی است که هفته گذشته با برگزاری مجمع انتخابات این هیأت ورزشی برای مدت چهار سال تا ۱۴۰۱ ریاست هیأت را بر عهده گرفت و با توجه به سابقه بسیار خوبی که در عرصه بین‌المللی دارد، بلافاصله به رقابت‌های قهرمانی جهان اعزام شد.

محمدکاظم حججی همزمان با ریاست هیأت سه‌گانه استان قم، رئیس کمیته داوران فدراسیون سه‌گانه نیز محسوب می‌شود و دارای مدرک داوری بین‌المللی این رشته است، به همین منظور حججی همراه با دیگر داور قمی کشورمان یعنی امیرملک محمدی به منظور قضاوت در مسابقات جهانی عازم ابوظبی امارات شده است.

دیگر داور قضاوت کننده از ایران در این رقابت‌ها سجاد باقریان از شهرکرد است و این مسابقات از امروز به مدت دو روز در شهر ابوظبی به انجام می‌رسد، در حالی که داوران قمی قرار است در هفت مسابقه پیکارهای سال ۲۰۱۹ سه‌گانه قهرمانی جهان به قضاوت بپردازند.

انتهای پیام / ۷۸۰۰۲

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن