امام جمعه بیرجند: اخلالگران اقتصادی مایه ننگ جامعه انقلابی هستند

23

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری تسنیم از بیرجند، آیت الله سید علیرضا عبادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه بیرجند اظهار داشت:بیش از ۷۰ سال است استکبار جهانی کشور مسلمانان را اشغال کرده و مردم مظلوم فلسطین را می‌کشد.

وی با بیان این‌که استکبار مردم بحرین را هم می‌کشد و افرادی را که در برابرشان هستند باید نوکرشان باشند در غیر این صورت صورت آنان را رفع تابعیت می‌کند افزود: استکبار جهانی دشمن بشریت است و متاسفانه در داخل جامعه ما کسانی خیانت می‌کنند یا ابله هستند و به دنبال این جنایتکاران بین المللی اند.

استکبار جهانی تمام قدرت خود را برای مقابله با انقلاب به‌کار گرفته است

عبادی با بیان این‌که سیستم لیبرال همان برده داری طبقاتی است و می‌گویند بقیه باید نوکر ما باشند و این منحصر به یمن نیست افزود: چهار سال می‌گذرد و برخلاف قوانین بین الملل و بدون هیچ دلیلی به مردم کشور یمن حمله شده و مردم را در قحطی محاصره کردند تفکر لیبرالی یعنی تفکر پول در این تفکر حق و ناحق و درست و نادرست مشخص نیست لذا به عنوان انسان نمی توان در مقابل استکبار و تفکر لیبرالی بی تفاوت بود.

امام جمعه بیرجند گفت: عده کمی هستند که ننگ جامعه اسلامی‌اند اینها دزدان و اختلاس گران و کسانی هستند که با تغییر قیمت سکه و ارز به مردم خیانت می‌کنند، بیان داشت: این افراد اکثریت مردم نیستند

 نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت:مردم ایران اسلامی بهترین مردمان جهانند اما در کنار این مردم خوب، عده ای هستند که برای خود و جامعه در زمینه های اقتصادی و اجتماعی و سیاسی مشکل ایجاد می کنند که این خیانت به ملت شریف ایران است.

وی با بیان این‌که اخلاق اسلامی، مسئولیت انقلابی، حب و دوستی مردم و از خودگذشتگی باید در جامعه اسلامی روزافزون شود افزود: سالهاست که استکبار جهانی به ویژه آمریکا و انگلیس به کشورهای مسلمان از جمله فلسطین، یمن و بحرین ظلم می‌کنند و این ملت ها را چپاول کرده اند وسیستم دنیای غرب لیبرال است که هدفش برده داری طبقاتی است.

نماینده ولی فقیه در استان همچنین به چهارشنبه آخر سال اشاره کرد و افزود: گرچه در استان ما با توجه به فرهنگ خوب مردم در این زمینه شاهد کمترین حوادث بودیم اما لازم است خانواده ها در این خصوص توجه بیشتری داشته باشند و این شب سبب نارضایتی مردم یا حادثه ای جبران ناپذیر نشود.

عبادی با تاکید بر این‌که امام معصوم علیه السلام علم الهی دارد، افزود: اگر چنانچه علم با انصاف در قضاوت جمع شود بسیار لذت بخش است.

ارسال یک پاسخ