تیپ فاطمیون

دمِ حیدری رزمندگان فاطمیون+ فیلم

– اخبار فرهنگی –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، «فاطمیون» قهرمانان جدید دوران مقاومت، دلاورانه ایستاده‌اند و تاریخ و جغرافیای دوران جدید را دگرگون می‌کنند. دلاوران افغانستانی در نبرد با داعش حضور دارند و همچنان اجازه نزدیک شدن به حرم عقلیه بنی‌هاشم(س) را نمی‌دهند.

هرچند از پایان حکومت داعش در سوریه بیش از یک سال می‌گذرد و دست خیلی از گروه‌های تروریستی و تکفیری از اشغالگری در این جغرافیا کوتاه شده است، اما همچنان پاکسازی و امنیت بخشیدن به جبهه مقاومت از رزمندگان شهید گرفته و می‌گیرد و همچنان رزمندگان فاطمیون غیورانه برای دفاع از جبهه مقاومت اسلامی آموزش دیده و آمادگی نظامی خود را حفظ می‌کنند. «سید خداداد جعفری»، نخستین شهید مدافع حرم سال ۹۸ نیز که در ایام نوروز به شهادت رسید، نیز از رزمندگان فاطمیون است.

تکرار| رهبر انقلاب: افغانستانی‌ها (فاطمیون) در میدانهای جهاد از دیگران استقامت بیشتری داشتندحضور کاروان خانواده شهدای فاطمیون در راهیان نور + تصاویر

نماهنگ «دم حیدری» با صدای حسین طاهری و همراه با تصاویری ناب از عملیات‌های فاطمیون در سوریه کاری از مرکز رسانه فاطمیون  در ادامه قابل مشاهده است:

انتهای ‍یام/

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن